کدام خطوط هوایی پروازهای بین المللی خود را لغو کردند؟

به گزارش پرسینا بلاگ، بدنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، تعدادی از ایرلاین های خارجی پروازهای بین المللی خود را لغو یا بصورت تعلیق درآورده اند. این خبر پیرامون لغو پروازهای بین المللی منتشر شد.

کدام خطوط هوایی پروازهای بین المللی خود را لغو کردند؟

چه خبر از لغو پروازهای بین المللی؟

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا که در ابتدا از چین شروع شد و هم اکنون شمار زیادی از کشورهای دنیا را درگیر نموده، بسیاری از ایرلاین های خارجی از همان ابتدا پروازهای خود را به حالت تعلیق درآوردند و سازمان های هواپیمایی در کشورهای مختلف نیز با اعمال محدودیت تردد، سعی در کنترل شرایط و حفظ سلامت مسافران و شهروندان داشتند. این گزارش که در وبسایت بیزینس اینسایدر پیرامون لغو پروازهای بین المللی آمده، بعضی از ایرلاین های بزرگ و معروف دنیا را که تا به امروز اقدام به وضع و اعمال محدودیت در پروازهای بین المللی خود نموده اند، در قالب فهرستی آورده تا کاربران در فضای مجازی و اینترنت از آخرین شرایط پروازهای لغو شده در دنیا مطلع شوند.

تای ایرویز

ایرلاین بین المللی تای ایرویز به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم تایلند، تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا اعلام نموده که بسیاری از پروازهای بین المللی خود علی الخصوص منطقه شرق آسیا همچون کره جنوبی، مالزی، سنگاپور، بنگلادش، ژاپن، فیلیپین و امارات متحده عربی را لغو نموده و به حالت تعلیق درآورد.

کویت ایرلاینز

این ایرلاین بین المللی حامل پرچم کویت نیز به تازگی از لغو پروازهای خود به مبدا و مقصد کشورهای چین، ایتالیا، تایلند، ایران و عراق خبر داده است.

سنگاپور ایرلاین

این شرکت هواپیمایی که بدون شک یکی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های بین المللی در شرق آسیا به شمار می رود، نیز تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا اعلام نموده که تعداد بی شماری از پروازهای خود به بسیاری از کشورهای دنیا همچون ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، تایوان، دانمارک، اسپانیا، ترکیه، انگلستان، فیلیپین، اندونزی، کمبوجیه، تایلند، ویتنام، نیوزلند، استرالیا، ژاپن، هند، بنگلادش، آفریقای جنوبی، سریلانکا، فرانسه و امارات متحده عربی را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورده و لغو کرد.

کاتای پاسیفیک

این ایرلاین هنگ کنگی نیز که از همان روزهای شروعین شیوع ویروس کرونا به شدت تحت تاثیرات منفی آن نهاده شد و به طور موقت بسیاری از پروازهای خود به نواحی شرق آسیا و همچنین خاورمیانه را به حالت تعلیق درآورد. این ایرلاین پیش تر به بسیاری از کارمندان و کارکنان خود اعلام نموده بود که می توانند به سه هفته مرخصی بدون حقوق بروند تا به این بیماری مبتلا نشوند.

فلای دبی

این ایرلاین اماراتی نیز به دنبال انتشار اخبار مربوط به شیوع گسترده این ویروس در ایران و سایر کشورهای خاورمیانه، از لغو پروازهای خود به ایران خبر داده بود. همچنین پروازهای دبی به بحرین نیز به طور موقت تحت تاثیر دستور لغو تردد از سوی دولت بحرین، لغو شد.

ایرلاین امارات

این شرکت هواپیمایی اماراتی که بدون شک یکی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های دنیا محسوب می گردد، مجبور شد تا دو خط از پروازهای خود یعنی دوبی - تهران و دوبی - بحرین را لغو اعلام کند. گفته می گردد لغو پروازهای دوبی - بحرین تا 27 فوریه ادامه دارد ولی لغو پروازهای دوبی - تهران همچنان تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

ترکیش ایرلاین

این ایرلاین نیز به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا، اعلام نموده که به جز چین، تا تاریخ 10 مارس امسال میلادی پروازهای خود به شهرهای ایران بجز تهران را لغو نموده است.

عمان ایر

این ایرلاین حامل پرچم عمان نیز بعد از لغو پرواز به چین، به دنبال دستور جدید سازمان هواپیمایی این کشور از لغو پروازهای خود به تهران خبر داده بود.منبع: ایسنا

یومی بلاگ: یومی بلاگ | آرشیو خبری و مقالات متنوع وب

منبع: همگردی
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3487

به "کدام خطوط هوایی پروازهای بین المللی خود را لغو کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام خطوط هوایی پروازهای بین المللی خود را لغو کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید