تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد

به گزارش پرسینا بلاگ، سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه بازی روز گذشته به سبب بارندگی به امروز موکول شد گفت: تیم شاهین بوشهر باید شرایط زمینش در هوای بارانی مانند سایر شهر ها با دریافت کاور دور زمین آماده می کرد که تاخیر در برگزاری بازی تیم های مس و شاهین توجیه ناپذیر است.

تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد

به گزارش از ، میشو کریستویچ بعداز ظهر امروز پس از شکست سنگین تیم مس رفسنجان مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهربیان نمود: ما دو گل را از اشتباهات فردی به تیم حریف تقدیم کردیم در مجموع امروز بازیکنان مس رفسنجان پر اشتباه ظاهر شدند.

وی با بیان اینکه تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد اضافه نمود: تیم حریف که امروز با دستگاه آب های بارندگی روز قبل زمین خالی کرد دیروز می توانست اینکار با شدت بیشتری انجام دهد.

سرمربی تیم مس رفسنجان با انتقاد از سازمان لیگ بیان نمود: تیم مس رفسنجان دو روز در بوشهر ماندگار شد که سبب شد دو روز تمرین برای بازی بعد خود را از دست بدهیم. این نقیصه لیگ آزادگان محسوب می گردد.

میشو کریستویچ توضیح داد: تیم شاهین بوشهر باید شرایط زمینش در هوای بارانی مانند سایر شهر ها با دریافت کاور دور زمین آماده می کرد، ولی اینکار از سوی میزبان انجام نشده بود و بازی روز گذشته به امروز موکول شد.

وی با بیان اینکه تاخیر در برگزاری بازی تیم های مس و شاهین توجیه ناپذیر است گفت: تاخیر یک روزه در زمان برگزاری مسابقه دو تیم مس رفسنجان و شاهین بوشهر به بهانه آبگرفتگی زمین توجیه ناپذیر است.

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با پیروزی 3 بر صفر مقابل مس رفسنجان، با 26 امتیاز به صدر جدول لیگ دسته اول صعود کرد.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 33

به "تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخیر یک روزه بازی به تیم مس رفسنجان ضربه زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید