تبریز، فتاحی: امیدوارم رفتار تماشاگران تبریزی در سایر شهرها هم جا بیفتد، فقط استقلالی ها به فشردگی بازی ها اعتراض داشتند

به گزارش پرسینا بلاگ، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ به تمجید از رفتار تماشاگران تبریزی در خاتمه دیدار تراکتور - استقلال در هفته نهم لیگ برتر پرداخت.

تبریز، فتاحی: امیدوارم رفتار تماشاگران تبریزی در سایر شهرها هم جا بیفتد، فقط استقلالی ها به فشردگی بازی ها اعتراض داشتند

به گزارش خبرنگاران از تبریز، سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری بازی تراکتور - استقلال گفت: امروز ورزشگاه پر شده بود و دیگر جایی نبود. جا دارد به تماشاگران خوب تبریزی تبریک بگویم که با نظم خوبی به ورزشگاه آمدند. نکته مهم بازی امروز این بود که علاوه بر اینکه بازی قشنگ و پرگلی بود، آخر بازی هم تماشاگران تبریزی علی رغم شکست تراکتور مقابل رقیبش، تیم شان را تشویق کردند و این فرهنگ خوبی است و امیدوارم در سایر شهرها هم این مسئله جا بیفتد. یک تشکر هم از باشگاه تراکتور دارم که کانون هوادارانش را راه اندازی کرده است. ان شاءالله که دیگر باشگاه ها هم همین طور کانون هوادارانش را راه اندازی کنند.

وی در واکنش به اعتراض برخی از مربیان به فشردگی مسابقات توضیح داد: باشگاه استقلال فقط اعتراض داشت! این برای دهمین بار است که توضیح می دهم. این موضوع هم به خاطر جام حذفی است. همه تیم ها هم در جام حذفی بازی داشتند و چون تراکتور، سپاهان و پرسپولیس چهار بازیکن یا بیشتر در تیم ملی داشتند، بازی شان را عقب انداختیم و دیدار آنها به تاریخ 5 آذر موکول شد. الان استقلال هم یکم و 10 آذر بازی دارد. استقلال با 9 روز فاصله بین دیدارهایش در هفته های یازدهم و دوازدهم، 10 آذر ماه با سپاهان بازی دارد. سپاهان، تراکتور و پرسپولیس وقتی پنجم آذر بازی دارند، 10 آذر هم به میدان می روند. پس این فشردگی برای تیم خاصی نیست و تمام تیم ها بازی های شان یکسان است. ما باید بازی های تیم ملی را هم لحاظ کنیم و فشردگی نیست. همه جای دنیا همین طور است. در دنیا 48 ساعت بعد از بازی های تیم ملی بازی می گذارند، ولی ما بعد از 72 ساعت بازی های مان را برگزار می کنیم.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در خصوص مسائل خبرنگاران گفت: همکاران تان همان موقع به من گفتند و من هم پیگیری کردم و از مدیر رسانه ای هیئت فوتبال تبریز پرسیدم و گفتند که یک مقدار ناهماهنگی بوده و ان شاءالله حل می شود و دیگر تکرار نمی شود. من مسائلی که امروز برای خبرنگاران وجود داشت را صد درصد رسیدگی می کنم و می خواهم که این مسائل حل شود.

فتاحی در پاسخ به این سؤال که محل برگزاری بازی نود ارومیه - تراکتور مشخص شده است، اظهار داشت: دو ورزشگاه شهید باکری و ورزشگاه تختی را معرفی کرده اند. هر دو ورزشگاه نواقصی دارند و مسئولان استان قول دادند که برطرف شود. ما حتماً تا 10 روز آینده بررسی می کنیم و ان شاءالله ورزشگاه مشکلش حل می شود و اگر نواقص برطرف نشود، هرچه قانون بگوید، عمل می کنیم. اگر ورزشگاه آماده نباشد، بازی در یک استان دیگر غیر از آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

پریها: پریها | اخبار، سرگرمی، ورزش، فال، پزشکی، سینما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2267

به "تبریز، فتاحی: امیدوارم رفتار تماشاگران تبریزی در سایر شهرها هم جا بیفتد، فقط استقلالی ها به فشردگی بازی ها اعتراض داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، فتاحی: امیدوارم رفتار تماشاگران تبریزی در سایر شهرها هم جا بیفتد، فقط استقلالی ها به فشردگی بازی ها اعتراض داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید