تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست، رئیس آینده کار سختی دارد

به گزارش پرسینا بلاگ، محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: کشتی ایران در حالی روزهای پیش رو تا رویدادهای بزرگ و مهم مثل جهانی و المپیک را سپری می نماید که همچنان درگیر برگزاری مجمع عمومی و انتخاب رئیس جدید فدراسیون است. به نظر من این تعلل و بلاتکلیفی به هیچ عنوان به صلاح کشتی نیست و متولیان وزارت ورزش باید هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی نمایند.

تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست، رئیس آینده کار سختی دارد

وی توضیح داد: تاکید و اصرار اهالی کشتی به برگزاری هر چه سریعتر انتخابات فدراسیون بدین جهت است که ما نگران آینده هستیم. وضعیت نباید به گونه ای باشد که مسئولان اجرایی فدراسیون و اعضای کادر فنی تیم های ملی کشتی از بودن یا نبودن شان در سیستم اجرایی مطمئن نباشند. طبیعتاً نگرانی از عدم حضور بلندمدت در مسئولیت های محوله به هیچ عنوان به سود کشتی نیست چراکه برنامه ریزی های مهم و تاثیرگذار باید برای بلندمدت صورت گیرد و نگرانی و دغدغه ماندن یا رفتن، کاملاً با اجرای برنامه های بلندمدت منافات دارد.

عضو مجمع عمومی فدراسیون کشتی اضافه کرد: مطمئناً تصمیم اعضای مجمع در انتخاب رئیس جدید فدراسیون کشتی بر پایه اهداف و دورنمای این رشته صورت می گیرد و آنچه برای تمامی ما اهمیت دارد، توان و پتانسیل مطلوب کاندیدای اصلح برای احراز پست ریاست است. اعضای مجمع به دور از هرگونه دید شخصی بر این باورند که بهترین فرد باید سکاندار فدراسیون کشتی گردد چرا که راه بسیار سخت و حساسی را برای المپیک پیش رو خواهد داشت.

محبی در سرانجام در مورد وظایف سخت و سنگین رئیس جدید فدراسیون خاطر نشان کرد: رئیس جدید علاوه بر دغدغه های اقتصادی که به تنهایی می تواند هر مجموعه ای را زمین گیر کند، از نظر زمان هم با مسائل و محدودیت بسیار زیادی روبرو است. ضمن اینکه اگر انتخابات مجمع، طبق وعده متولیان وزارت ورزش تا اواخر تیرماه هم برگزار گردد، رئیس جدید تا رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان و المپیک 2020 توکیو فرصت زیادی ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 758

به "تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست، رئیس آینده کار سختی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست، رئیس آینده کار سختی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید