توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با برانکو ، شکایت به فیفا منتفی می گردد

به گزارش پرسینا بلاگ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای نحوه پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ با وکیل این سرمربی کروات به توافق رسید تا شکایت برانکو به فیفا منتفی گردد.

توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با برانکو ، شکایت به فیفا منتفی می گردد

مهر نوشت: برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین پرسپولیس پس از روی کار آمدن محمدحسن انصاریفرد در پست مدیرعاملی باشگاه حاضر به مصاحبه با باشگاه بر سر طلب یک میلیون یورویی خود شد. از این رو با پیشنهاد وی مبنی بر حضور وکیلش در تهران برای حصول توافق موافقت کرد.

محمدحسن انصاریفرد صبح امروز جلسه ای طولانی مدت با وکیل برانکو ایوانکوویچ در تهران برگزار کرد. این نشست قرار بود در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار گردد اما انصاریفرد سعی کرد تا این مذاکرات را دور از چشم اهالی رسانه برگزار کند.

در این جلسه که معاونان بین الملل و حقوقی باشگاه به همراه انصاریفرد با وکیل برانکو برگزار کردند توافقات اولیه ای را به همراه داشته است.

از قرار معلوم نماینده قانونی برانکو حاضر شده تا پول سرمربی پیروز سه فصل گذشته پرسپولیس را در چند قسط با بازه های زمانی کوتاه مدت دریافت کند.

نشست امروز انصاریفرد با وکیل برانکو بیشتر از سه ساعت طول کشیده و قرار است عصر امروز نیز دوباره از سر گرفته گردد.

در صورت توافق نهایی طرفین بخش اول طلب برانکو در همین تهران به وکیل او پرداخت می گردد تا وی از شکایات خود به کمیته انضباطی فیفا کاملا صرفنظر کند.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1807

به "توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با برانکو ، شکایت به فیفا منتفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با برانکو ، شکایت به فیفا منتفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید