حمیداوی: جلسه ای با گل محمدی برگزار نکردم، آقایان برای جلب توجه حاشیه سازی می کنند

به گزارش پرسینا بلاگ، مالک باشگاه شهرخودرو گفت: هیچ جلسه ای با گل محمدی برگزار نکردم، چون اصلا کدورتی بین من و یحیی وجود نداشت.

حمیداوی: جلسه ای با گل محمدی برگزار نکردم، آقایان برای جلب توجه حاشیه سازی می کنند

به گزارش ، تیم فوتبال شهرخودرو که روز های آرام و موفقی را سپری می کند و تنها یک امتیاز با صدر جدول لیگ فاصله دارد، به یکباره امروز (چهارشنبه) با حواشی عجیب و غریبی روبرو شد. ماجرا از جایی شروع شد که خبری مبنی بر خداحافظی یحیی گل محمدی، سرمربی این تیم شنیده شد و برخی هم از کدورت بین این مربی 42 ساله با برخی از مدیران این تیم صحبت کردند.

حتی عده ای موضوع باخت شهرخودرو مقابل نفت مسجد سلیمان را مطرح کردند که پس از این شکست، برخی از مدیران این تیم مشهدی گل محمدی را بابت این شکست خانگی تمسخر کردند و از جلسه بین گل محمدی و فرهاد حمیداوی، مالک شهرخودرو برای رفع کدورت ها خبر دادند.

در نهایت این روز پرماجرا برای هواداران شهرخودرو با مصاحبه یحیی گل محمدی با سایت رسمی این باشگاه به پایان رسید و گل محمدی اظهار داشت که قصد جدایی از تیمش را ندارد.

برای پیگیری این موضوع با فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو مصاحبه کردیم که او در این خصوص بیان نمود: من از حجم اخباری که امروز پیرامون باشگاه شهرخودرو وجود داشت تعجب کردم. شاید تمام این مباحث برای بالا رفتن بازدید سایت هایشان منتشر می شود. در باشگاه ما همه برای موفقیت تیم متمرکز هستند تا بهترین نتیجه ها را امسال رقم بزنیم.

او درباره این موضوع که باخت شهرخودرو به مسجد سلیمان باعث تمسخر گل محمدی از سوی برخی از مدیران شهرخودرو شده است، گفت: رابطه من و یحیی همواره و از روز اول تا به امروز خوب بوده است. این که گفته می شود دیگر مدیران چنین کاری کرده باشند را هم شدیدا تکذیب می کنم و باید بگویم هیچ گله و شکایتی بین ما وجود ندارد.

حمیداوی درخصوص اینکه گفته می شد امروز جلسه ای با گل محمدی برای رفع کدورت ها بین آن ها اجرا شده است گفت: خیر هیچ جلسه ای برگزار نکردیم، چون اصلا کدورتی بین ما وجود نداشته است. امروز هم دیدید که یحیی مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه مان انجام داد و به همه این شایعات پایان داد.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2098

به "حمیداوی: جلسه ای با گل محمدی برگزار نکردم، آقایان برای جلب توجه حاشیه سازی می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: جلسه ای با گل محمدی برگزار نکردم، آقایان برای جلب توجه حاشیه سازی می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید