عکس دور از شان خواهر ساره بیات و رضا قوچان نژاد ! ، انتشار عکس های ممنوعه زناشویی !

به گزارش پرسینا بلاگ، خبرنگاران: عکس های نو رضا قوچان نژاد و همسرش کولاک کرد.

عکس دور از شان خواهر ساره بیات و رضا قوچان نژاد ! ، انتشار عکس های ممنوعه زناشویی !

رضا قوچان نژاد از فوتبالیست های نام آشنای کشورمان است. رضا قوچان نژاد سابقه بازی در تیم ملی فوتبال ایران را هم در زمان سرمربی گری کی روش دارد. رضا قوچان نژاد در خانواده مشهدی متولد شده است. رضا قوچان نژاد همسر خواهر ساره بیات از بازیگران کشورمان است. رضا قوچان نژاد در حرم امام رضا (ع) عقد کرده است.

به گزارش خبرنگاران، رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات عکس های جدیدی را منتشر کردند که همه را متعجب کرد.

عکس هایی از خانه لاکچری رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد بازیکن سابق تیم ملی است. رضا قوچان نژاد با سروین بیات، خواهر ساره بیات ازدواج کرد. مراسم عقد رضا قوچان نژاد و همسرش در حرم امام رضا (ع) انجام شد که این موضوع نیز باعث حواشی زیادی در فضای مجازی شد.

در تصویر جدیدی که از این زوج ورزشکار و هنرمند منتشر شده، سروین بیات پالتویش را بر شانه ها انداخته در حالی که دست هایش در آستین پالتو قرار ندارند.

ظاهر عجیب همسر قوچان نژاد

این ظاهر برای خانمی که به مد و لباس اهمیت زیادی می دهد شاید کمی عجیب به نظر برسد.

این در حالی است که همسر او جزو خوش پوش ترین فوتبالیست های لیگ هلند شناخته شده است.

سروین بیات در کنار رضا قوچان نژاد ظاهری عجیب دارد.

رضا قوچان نژاد در بین خوش پوش ترین فوتبالیست های هلند

رضا قوچان نژاد، ادسون آلوارز، سیدنی ون هیدونک، شان کلیبر و تون کوپمینرز 5 بازیکن حاضر در لیگ فوتبال هلند هستند که نامزد خوش پوش ترین یا بازیکن برتر سال 2020 از نظر طراحی چهره و لباس هستند.

سایت هلندی voetbalzone بخش رسانه ای این انتخاب را انجام می دهد و در همین ارتباط گفت و گویی را با رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم زوله انجام داده است.

حضور قوچان نژاد در بین نامزدهای بازیکن مد سال 2020

قوچان نژاد درباره حضورش در میان نامزدهای بازیکن مد سال 2020 گفت: بالاخره کاندید شدم؟ (می خندد) اگر چه این موضوع هیچگاه هدف من در زندگی نبوده است. نمی دانم داوران چگونه چنین انتخابی کرده اند اما نمی توانم بگویم که از این موضوع مسرور نیستم.

مهاجم تیم زوله در حالی که لبخند به لب دارد این حرف ها را می زند: باید ببینم که رای گیری نهایی چه می شود اما واقعیت این است لباس پوشیدن و مدروز بودن برای من مهم است. البته اینطوری نیست که در فشن شوها شرکت کنم اما دلم می خواهد ظاهرخوبی داشته باشم.

قوچان نژاد همچنین می گوید: همیشه فکر می کنم برخورد اول خیلی مهم است و بنابراین شما باید مطمئن شوید که ظاهر خوبی دارید. من فکر می کنم این راهی برای احترام گذاشتن به خود و بخصوص طرف مقابل است.

در کمد او کت، شلوار و بلوزهای زیادی آویزان است: ساده اما شسته و رفته. البته من لباس و کفش ورزشی و کاپشن هم زیاد دارم. این هم بخشی از فوتبالیست بودن است.

منبع: رکنا
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7964

به "عکس دور از شان خواهر ساره بیات و رضا قوچان نژاد ! ، انتشار عکس های ممنوعه زناشویی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس دور از شان خواهر ساره بیات و رضا قوچان نژاد ! ، انتشار عکس های ممنوعه زناشویی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید