خبرنگاران آمریکا برای دستگیری یک مقام ونزوئلا 5 میلیون دلار جایزه مشخص کرد

به گزارش پرسینا بلاگ، تهران- خبرنگاران- براساس ادعاهای کذایی دولت آمریکا برای بازداشت یک مقام ونزوئلایی به اتهام پولشویی مبلغ 5 میلیون دلار جایزه مشخص کرد.

خبرنگاران آمریکا برای دستگیری یک مقام ونزوئلا 5 میلیون دلار جایزه مشخص کرد

به گزارش وب سایت رسمی سازمان مهاجرت آمریکا و اجرای گمرک (ICE)، بخش بازرسی های امنیت داخلی نیویورک روز دوشنبه رامیزس کاماچو را به لیست افراد تحت تعقیب سازمان مهاجرت آمریکا اضافه نمود و وی یکی از افرادی است که وزارت امور خارجه ایالت متحده به بهانه مبارزه با دولت نیکلاس مادور به دنبال بازداشت آن است.

وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه خود برای دریافت اطلاعاتی در مورد بازداشت کاماچو مبلغ 5 میلیون دلار جایزه معین کرد.

به گفته سازمان های آمریکایی، کاماچو هم اکنون سرپرست ملی فعالیتهای رمزنگاری و مرتبط با آن در دولت نیکلاس مادورو است.

ادعای آمریکا برای بازداشت مقامات ونزوئلا در حالی مطرح می شود که ونزوئلا اخیرا ده ها نفر شامل دو آمریکائی را که برای شرکت سیلورکورپ یو اس ای کار می کرده اند، دستگیر کرد که بخشی از یک توطئه شکست خورده بود و پیروزی همگانی برای دولت مادورو به شمار می رود.

تلویزیون ونزوئلا پیش تر تصاویری از این دو آمریکائی به اسارت گرفته شده به نمایش گذاشت که در آن گفتند توسط سیلورکورپ موظف به تصرف فرودگاه کاراکاس به منظور اخراج مادورو از این کشور شده بودند. به گفته مادورو این دو در دادگاه غیرنظامی محاکمه خواهند شد.

مادورو این عملیات تهاجمی را برنامه واشنگتن برای سرنگونی دولت خود می داند و حضور دو تبعه آمریکایی در میان 13 تروریست دستگیر شده را سندی محکم برای تایید ادعای خود قلمداد می کند.

ونزوئلا در شش سال اخیر با شدیدترین بحران اقتصادی روبرو بوده است. تحریم های آمریکا نیز در دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ شدت گرفته است.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: ایرنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4560

به "خبرنگاران آمریکا برای دستگیری یک مقام ونزوئلا 5 میلیون دلار جایزه مشخص کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آمریکا برای دستگیری یک مقام ونزوئلا 5 میلیون دلار جایزه مشخص کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید