دورکاری ادارات در شهرهای قرمز و نارنجی یک الزام است

به گزارش پرسینا بلاگ، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با تاکید بر اجرایی شدن دورکاری ادارات در شهرهای نارنجی و قرمز تاکید نمود: اجرای دورکاری در این شهرها یک الزام است و با خاطیان برخورد قانونی می گردد.

دورکاری ادارات در شهرهای قرمز و نارنجی یک الزام است

به گزارش خبرنگاران، غلامرضا عباس پاشا عصر سه شنبه در این باره به ایرنا گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از روز گذشته دستور اجرای دورکاری کارمندان دستگاه های دولتی در شهرهای قرمز و نارنجی ابلاغ شد و فرمانداران به همراه مدیران دستگاه های اجرایی موظف به اجرای این مصوبه هستند.

وی اضافه نمود: بازرسان حتما از نحوه حضور کارمندان بازدید و با خاطیان برخورد خواهند کرد و قطعا مدیرانی دستگاه های اجرایی که این مصوبه را رعایت ننمایند به دادگاه تخلفات اداری معرفی می شوند.

عباس پاشا تاکید نمود: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت نمایند یعنی می توانند حداکثر تا 50 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده نمایند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا 30 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده نمایند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

معاون استاندار تهران اظهار داشت: شاهد موج چهارم ویروس کرونا در شهر تهران و سایر شهرستان های هستیم و باید در این زمینه تردد شهروندان را در شهر کاهش دهیم.

به گفته وی، تهران هم اکنون در شرایط قرمز قرار گرفته است و قطعا ستاد ملی کرونا تمهیداتی برای تهران در روزهای آینده در نظر می گیرد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6930

به "دورکاری ادارات در شهرهای قرمز و نارنجی یک الزام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورکاری ادارات در شهرهای قرمز و نارنجی یک الزام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید