رحمتی یا منتظری؟

به گزارش پرسینا بلاگ، فرهاد مجیدی در تازه ترین مصاحبه اش در خصوص استقلال، علیه مدیران باشگاه موضع گرفته و گفته آنها وقتی فهمیدند او یکی از بازیکنان مهم تیم را نمی خواهد، ابتکار عمل را از دستش گرفتند.

رحمتی یا منتظری؟

گویا قرار بوده برای فصل بعد فرهاد تیم را ببندد، اما وقتی گفته یک نفر را نمی خواهد، نظر باشگاه عوض شده است. بعد از انتشار این مصاحبه در فضای مجازی در خصوص اینکه بازیکن مد نظر مجیدی کیست اختلاف نظر به وجود آمد؛ برخی می گفتند او مهدی رحمتی را می گوید و برخی هم عقیده داشتند منظور مجیدی پژمان منتظری است. با وجود این شواهد نشان می دهد به احتمال زیاد منظور فرهاد از بازیکن دردسرساز، خود رحمتی بوده است.

در این مورد دو استدلال وجود دارد؛ نخست اینکه مجیدی در بخش دیگری از همین مصاحبه مدعی شده با حسین حسینی حتی 500 میلیون تومان کمتر از رقم مورد انتظار باشگاه به توافق رسیده بود، اما مدیران تیم قبول نکردند. طبیعتا حسینی هم پست پژمان منتظری نیست که حفظش تهدیدی برای او باشد. تمدید قرارداد با حسینی موقعیت مهدی رحمتی را به خطر می اندازد.

استدلال دوم هم این است که مجیدی همین چند روز پیش، پس از پست اعتراضی منتظری در اینستاگرام نوشته بود خود او برای تمدید قرارداد این بازیکن با وی مذاکره نموده. بنابراین طبیعی است که او خواستار حفظ منتظری بوده. ماجرای تماس تلفنی با منتظری، برای بعد از بازی با العین و اختلاف نظر فرهاد با مدیران استقلال است. به این ترتیب به نظر می رسد باید رحمتی را سوژه اصلی اختلاف مجیدی با استقلالی ها دانست؛ آنچه اگر صحیح باشد، به معنای تداوم اختلاف رحمتی با سرمربیانش است. از کی روش و قلعه نویی و منصوریان تا پرویز مظلومی و حالا فرهاد مجیدی.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 667

به "رحمتی یا منتظری؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی یا منتظری؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید