رونمایی از گزینه های سرمربیگری تیم امید، هر 4 نفر پرسپولیسی هستند!

به گزارش پرسینا بلاگ، تیم ملی امید با زودی با معین تکلیف از سوی اعضای هیات رییسه تمرینات خود را آغاز خواهد نمود.

رونمایی از گزینه های سرمربیگری تیم امید، هر 4 نفر پرسپولیسی هستند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیم امید ایران آبان ماه امسال بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا را پیش رو خواهد داشت. این بازی ها در یازده گروه برگزار می گردد که ایران هم درخواست میزیانی یکی از گروه ها را داده است. در انتها بازی های مقدماتی تیم های اول گروه به همراه 4 تیم برتر دوم به مرحله نهایی بازی ها صعود خواهند کرد. بازی های نهایی هم با حضور ازبکستان میزبان و 15 تیم صعود نموده در سال 2022 در تاشکند برگزار می گردد.

اما چه کسی سرمربی تیم امید خواهد شد؟ گزینه های زیادی برای در اختیار دریافت این پست نامزد هستند که در نهایت اعضای هیات رئیسه یکی را از بین آنها به نام سرمربی امید بر خواهد گزید. اما گزینه های سرمربیگری تیم امید چه کسانی هستند؟

1- حمید استیلی

یکی از این گزینه ها حمید استیلی است. او در دوره قبلی هم راهنمایی گر تیم امید بود اما نتوانست به المپیک توکیو صعود کند. بعد از این بازی ها کمیته فنی یک بار دیگر تصمیم گرفت راهنمایی تیم امید را به حمید استیلی محول کند به خاطر تجربیاتی که در این راستا کسب نموده بود. بعید است فدراسیون فوتبال فعلی روی حمید استیلی اتفاق نظر داشته باشد؛ به خصوص که او مدت هاست مربیگری نمی کند. اما نمی گردد کتمان کرد او یکی از گزینه هاست به خصوص که اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال قبلی هم در فدراسیون فوتبال فعلی حضور دارند.

2- رحمان رضایی

گفته می گردد سرمربی سابق تیم ذوب آهن شانس زیادی برای تصدی این پست دارد به خصوص که رابطه اش با شهاب الدین عزیزی خادم خوب است. البته در نهایت این اعضای هیات رئیسه هستند که سرمربی تیم امید را انتخاب می نمایند و در این نشست عزیزی خادم تنها یک حق رای دارد. رحمان رضایی در تجربه مربیگری در تیم ذوب آهن روزهای ناموفقی را سپری کرد و در نهایت هم از کار برکنار شد اما گویی رییس و مشاوران او بر این عقیده اند اگر فضای کار به رحمان رضایی داده گردد می تواند در تیم امید روزهای خوبی را برای فوتبال ملی رقم بزند.

3- امیر حسین پیروانی

بعضی از اعضای کمیته فنی موافق حضور دوباره امیر حسین پیروانی در راس کادر فنی تیم امید هستند. دفعه پیش فرصت کوتاهی به امیر حسین پیروانی در تیم امید داده شد و از سویی او به همراه تیم زیر 20 سال در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا شرکت نموده بود و در شرایطی نتوانست به مرحله بعدی بازی ها صعود کند که بعضی از تیم ها از جمله تراکتور و استقلال به تیم امید بازیکن ندادند. امیر حسین پیروانی در صندلی سرمربی به همراه تیم ملی جوانان بعد از 16 سال به جام جهانی صعود کرد و در جام جهانی هم بعد از 40 سال برای تیم ملی جوانان پیروزی به ارمغان آورد.

4- محسن عاشوری

در دروه ای که فرهاد مجیدی از مربیگری تیم امید کنار گذاشته شد یکی از گزینه های پیشنهادی به کمیته فنی محسن عاشوری بود. مربی ای که در دو فصل اخیر و در لیگ یک مربی موفقی بود. هر چند به تازگی از سمتش در تیم بادران در حالی که در رده دوم جدول قرار داشت استعفاء داد. تیم او هم اکنون به همراه امید رضا روانخواه با صعود به لیگ برتر فاصله ای ندارد. محسن عاشوری فصل گذشته به همراه خوشه طلایی هم در لیگ یک خوب نتیجه گرفت و در اولین فصل حضور در لیگ یک به همراه این تیم چهارم شد. محسن عاشوری آغاز مربیگری اش هم با تیم های پایه پرسپولیس بوده است. باید منتظر ماند و دید که نظر اعضای هیات رئیسه در خصوص او چیست.

ممکن است گزینه های دیگری هم برای راهنمایی تیم امید در نشست اعضای هیات رئیسه مطرح گردد و در نهایت این هیات رییسه است که تصمیم می گیرد چه کسی سرمربی تیم امید گردد. جالب اینکه میان کاندیداهایی که از آنها نام بردیم 3 نفر پرسپولیسی و یک نفر هم برادرش از سرخ های قدیمی فوتبال ایران است!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7487

به "رونمایی از گزینه های سرمربیگری تیم امید، هر 4 نفر پرسپولیسی هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از گزینه های سرمربیگری تیم امید، هر 4 نفر پرسپولیسی هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید