رییس فدراسیون بوکس: با تعدیل نیرو، دستمان برای کمک به استانها باز شد

به گزارش پرسینا بلاگ، رئیس فدراسیون بوکس از تعدیل بعضی از نیروها و باز شدن دست فدراسیون برای کمک به استان ها خبر داد.

رییس فدراسیون بوکس: با تعدیل نیرو، دستمان برای کمک به استانها باز شد

به گزارش خبرنگاران- منطقه خراسان، حسین ثوری در جلسه سالیانه هیئت بوکس خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: افرادی در فدراسیون بودند که حقوق دریافتی شان، با عملکردشان هماهنگی نداشت. برای حل این مهم، نیروها را بر اساس عملکرد، سطح بندی کردیم و عده ای را تعدیل کردیم.

وی افزود: امروز می توانیم بگوییم دستمان برای کمک به استان ها بازتر شده و به زودی لوازم ورزشی استاندارد را بین استان ها تقسیم خواهیم کرد، همچنین در حال تعریف درآمدی پایدار برای استان ها هستیم.

وی اظهار کرد: مهمترین اتفاقی که در فدراسیون اتفاق افتاده، تعیین و تدوین برنامه راهبردی و هدف گذاری برای بوکس کشور است، فقدانی که ما سال ها رنج کشیدیم که بدانیم چه می خواهیم انجام دهیم و به کدام سمت می خواهیم پیش برویم و مقصد مطلوب ما کجا خواهد بود و چه دستاوردی خواهدداشت.

ثوری خاطرنشان کرد: تیم ملی جوانان در اردوی آمادگی قزاقستان که مهد بورس آسیا و جهانست به سر می برد. در حال حاضر رشته ای برای اردوی آمادگی، آن هم در این شرایط اقتصادی، به کشوری که صاحب نام در این رشته است 13 - 14 روز اعزام می شود. تیم بزرگسالان نیز مسابقات تایلند را در پیش دارد که یکی از معتبرترین جام هایی است که در آن بهترین های جهان حضور می یابند. همچنین جایزه نقدی آن برای قهرمانان تا 10 هزار دلار تعیین شده است.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص مسابقات مناطق کشور اظهار کرد: مسابقات مناطق کشور را برای پشتوانه سازی تیم ملی داریم تدارک می بینیم که آخرین مسابقه در شهر ساوه استان مرکزی پنج شنبه و جمعه برگزار خواهدشد. به دنبال این هستیم علاوه بر کشف استعدادهایی که در دورترین نقاط کشور وجود دارد، پشتوانه قوی و مستحکمی برای تیم های ناحیه خود و تیم ملی داشته باشیم. فینال مسابقات نواحی کشور، تیرماه در ارومیه برگزار خواهدشد و دارای جذابیت می تواند باشد.

ثوری خاطرنشان کرد: آرزویم این بوده که بوکس را در نیروهای مسلح و ارتش داشته باشیم و برای اولین بار در 20 مهرماه مسابقات بوکس ارتش برگزار خواهدشد و در ادامه، تیم کشورمان به مسابقات ارتشهای جهان اعزام خواهدشد.

وی افزود: مسابقات دانشجویان کشور در 20 تیرماه در ارومیه آغاز خواهدشد و 31 شهریورماه تیم دانشجویان ایران در مسابقات دانشجویی جهان شرکت می کنند. همچنین به توافقات خوبی برای برگزاری بوکس کارگران رسیده ایم.

رئیس فدراسیون بوکس خاطر نشان کرد: بوکس نیاز به دیده شدن دارد. می خواهیم بوکس دیده شود و بتوانیم جذابیتی ایجاد کنیم که فرصتی برای دیده شدن به وجود آید.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که ورزش بوکس را پیش گرفته اند، لازم است مورد حمایت باشند، زیرا بوکس جهتی را پیش گرفته است که این جهت قاعدتا به توفیق می انجامد و روزی را شاهد خواهیم بود که جامعه بوکس با سربلندی نسبت به این ورزش حرف بزند.

رئیس فدراسیون بوکس شرح داد: باید موردی برای عرضه و ارائه کردن در بوکس داشته باشیم که مردم بیایند و ببینند و متقابل آن بخش خصوصی ورود پیدا کند.

ثوری افزود: بوکس با توجه به ریتمی که همانند ایروبیک دارد می تواند جذابیت همگانی داشته باشد. همچنین قول می دهم که در فدراسیون هر آنچه از عهده من بربیاید انجام خواهم داد، استان خراسان رضوی و مشهد برای من تداعی بخش خاطرات بسیار خوبی است و اولین مسابقه خود را در سال 69 در سالن تختی مشهد داشته ام که بازی اولم را بردم و بازی دومم را باختم.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3176

به "رییس فدراسیون بوکس: با تعدیل نیرو، دستمان برای کمک به استانها باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس فدراسیون بوکس: با تعدیل نیرو، دستمان برای کمک به استانها باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید