سه کاپیتان پرسپولیس فصل را از روی نیمکت آغاز می نمایند

به گزارش پرسینا بلاگ، ایران ورزشی - همواره تغییرات کادر فنی می تواند موجب تغییرات گسترده ای در ترکیب، سیستم و استراتژی تیم ها گردد و ظاهرا پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست.

سه کاپیتان پرسپولیس فصل را از روی نیمکت آغاز می نمایند

هر چند پرسپولیس با برانکو و کادرش سه بار متوالی قهرمان لیگ برتر شده، به فینال آسیا رسیده و در فصل اخیر دبل نموده است و قاعدتا نباید به ترکیب برنده دست زد اما مربیان همیشه دنبال پیاده کردن خواسته های خود در تیم هایشان هستند و با تفکرات خودشان تیم می سازند و بازی می نمایند.

گابریل کالدرون هم نشان داده مربی ایده آلگرایی است و در اولین مصاحبه های خود صراحتا خاطرنشان کرد برای تکرار قهرمانی ها پرسپولیس باید تیم بهتری باشد.از این جهت او اصلاحات مد نظرش را آغاز نموده و با فرمول خود تیم را تقویت نموده تا پرسپولیس بهتر و قدرتمندتر باشد و همچنان روی نوار قهرمانی گام بردارد.

به همین منوال او قطعا تغییراتی در ترکیب اصلی پرسپولیس نسبت به فصول گذشته ایجاد خواهد نمود و تا اینجا آنچه از او دیده ایم نشان می دهد چهار بازیکن مهم و باسابقه پرسپولیس از جمله سه کاپیتان این تیم لیگ نوزدهم را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد و شاید در ادامه فصل با نشان دادن توانایی هایشان به ترکیب اصلی برسند.

سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری و محمد انصاری همه بازیکنان مهم،باسابقه،تاثیرگذار و توانمندی هستند که با توجه به جذب نفرات جدید و سلیقه و تفکرات کالدرون،احتمال نیمکت نشینی شان وجود دارد و ممکن است در همان بازی اول در ترکیب اصلی نباشند که دیدن این جمع روی نیمکت اتفاقی عجیب و غریب خواهد بود.

از این جمع سیدجلال حسینی مدتی مصدوم بوده و رقیب تازه وارد،قدرتمند و ملی پوشی به نام محمدحسین کنعانی زادگان دارد که ظاهرا به ترکیب اصلی نزدیک تر است.محمد انصاری نزدیک به 8 ماه به خاطر مصدومیت بازی ننموده و بعد از کنار گذاشتن شایان مصلح ،رقیب قدرتمندی به نام محمد نادری در دفاع چپ دارد.از سوی دیگر حسین ماهینی نیز بیش از 8 ماه بازی نکرد و در تمرینات پیش فصل مصدوم شد تا مهدی شیری همچنان گزینه اول دفاع راست باشد. در خط میانی هم ترافیک در کناره ها زیاد است و به نظر می رسد امید عالیشاه پشت سر بازیکنانی مثل امیری، ترابی و احمدزاده باشد و او نیز در ترکیب اصلی جایی ندارد.

از این جمع چهار نفره سیدجلال، ماهینی و عالیشاه به ترتیب کاپیتان های اول تا سوم پرسپولیس هستند و انصاری هم یکی از بازیکنان با تجربه تیم به حساب می آید که حضور این جمع روی نیمکت می تواند اتفاق جالب و غریبی باشد.

در واقع با دیدن این جمع نامدار روی نیمکت شاید یاد بازی هایی بیافتید که برانکو قصد داشت نیمی از نفرات اصلی و مهم خود را در بازی های نه چندان با اهمیت روی نیمکت بنشاند اما کالدرون می خواهد این اتفاق ویژه را در آغاز فصل رقم بزند که باید دید این داستان تا کجا ادامه پیدا خواهد نمود.

11

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 999

به "سه کاپیتان پرسپولیس فصل را از روی نیمکت آغاز می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه کاپیتان پرسپولیس فصل را از روی نیمکت آغاز می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید