شرمسار مسعود شجاعی هستم، برای بازی با پرسپولیس مسئله ای نداریم

به گزارش پرسینا بلاگ، عباس الیاسی درباره اتفاقات اتفاق افتاده در تبریز بعد از باخت تراکتورسازی به پیکان در لیگ برتر فوتبال گفت: از مردم و یگان ویژه عذرخواهی می کنم. به عنوان رئیس هیأت مدیره دست تک تک آنها را می بوسم.

شرمسار مسعود شجاعی هستم، برای بازی با پرسپولیس مسئله ای نداریم

وی اضافه نمود: هدفمان این است که از فوتبال لذت ببریم. این همه سرمایه گذاری در جهان می گردد تا مردم به استادیوم بیایند و در کمال آرامش از تماشای آن لذت ببرند. بخصوص کشور ما که فشارهای مالی و سیاسی دارد و مردم باید با فراغ بال به استادیومی بیایند و برگردند. وقتی بخواهیم چنین شرایطی ایجاد کنیم تا تماشاگر بیاید و از فوتبال لذت ببرد، نیازمند فضاهایی هستیم که یکی از این فضاها توسط رسانه ها ایجاد می گردد. این فضاها را فدراسیون فوتبال به عنوان متولی باید مدیریت کند.

رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تاکید نمود: نمی خواهم دنبال بهانه باشم ولی بعد از اتفاقات بازی با سپیدرود، مطالبات ذهنی و روحی و کلامی داشتیم. از رئیس فدراسیون خواستیم جلسه ای داشته باشیم تا گپ بزنیم و آرام شویم! نتوانستیم پاسخ طرفدارانمان را بدهیم و آنها با این ذهنیت وارد استادیوم شدند.

الیاسی با اشاره به ماجرای سیلی خوردن مسعود شجاعی از یکی از تماشاگران تراکتورسازی ادامه داد: طرفدار هر تیمی با آن تیم زندگی می نماید. من شرمسار طرفداران شدم. آقای زنوزی هم ماجرای یکی از تماشاگران ما را گفته است که برای اینکه در زمستان به طرفداران بگوید به استادیوم بیایند، در آن هوای سرد برهنه شد. مطمئناً چنین عاشقی نمی آید آبروی شهر و تیمش را ببرد؛ آن هم به کاپیتان تیمش؛ آن هم مسعود شجاعی که اسطوره اخلاق است. اشکان دژاگه و احسان حاج صفی هم همینطور. بچه های ما واقعاً نمونه هستند.

وی اظهار کرد: برای اینکه تیم را به آرامش برسانیم و هیجان به لیگ بیاید تمام ارکان را فراهم کردیم ولی یک جاهایی دیده نشدیم و جواب سئوالاتمان را نگرفتیم. قصدم این نیست فضا را سمت فدراسیون ببرم. پارسال همین زمان و وقتی بنده کار مدیریت را بر عهده گرفتیم، برای سقوط نکردن می جنگیدیم و 300 نفر هم در استادیوم نبودند. برای این آرامش همه باید وظایف را به درستی انجام بدهیم.

رئیس هیأت مدیره تراکتورسازی درباره اینکه باشگاه برای جلوگیری از این اتفاقات چه کاری نموده است؟ گفت: کاپیتان های تیم با بازیکنان صحبت کردند. ما هم صحبت کردیم. متأسفانه این اتفاق بد افتاد. صحبتم این است که باید به وظیفه خود به درستی انجام بدهیم. قبول دارید تراکتورسازی پرطرفدارترین تیم هست یا نه؟ تمام تیم هایی که جلوی تراکتورسازی قرار می گیرند با انگیزه هستند. حداقل ما را ببینند!

الیاسی یادآور شد: تکلیف آقا مسعود (شجاعی) روشن است. او اسطوره اخلاق است. آرامشی که در تیم حاکم است را مدیون شجاعی هستیم. من شرمسار این بازیکن هستم. اشکان و هم احسان دیگر بازیکنان هم همینطور. تیم ما تبدیل به تیمی شده که همه دوست دارند بیایند و آنرا ببینند.

وی همچنین در مورد حواشی دیدار با پرسپولیس گفت: این سرزمین به مهمان نوازی معروف است. این جوسازی و جریان قومی به ما نمی خورد. برای بازی با پرسپولیس مسئله ای نداریم.

رئیس هیأت مدیره تراکتورسازی درباره صحبت های خارج از عرف محمدرضا زنوزی مالک باشگاه و متهم کردن سایپا و پیکان به تبانی تاکید نمود: سایپا و پیکان قابل احترام هستند. این دو تیم صنعتی هستند. پرسپولیس و استقلال هم دولتی هستند. بنابراین بار روحی و روانی اتفاقات روی بدنه است ولی اینجا تمام فشارها روی یک نفر است و باید جواب همه را بدهد. دوستان خودشان را جای زنوزی بگذارند!

الیاسی در خاتمه گفت: خودم چند روز در فدراسیون بالا و پایین می روم. تنها کسی که با ما صحبت می نماید آقای تورک رئیس کمیته اخلاق است. دنبال محکوم کردن کسی نیستیم. فقط می گوئیم فوتبال ما و آذربایجان دیده گردد و به آنها احترام بگذارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 400

به "شرمسار مسعود شجاعی هستم، برای بازی با پرسپولیس مسئله ای نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرمسار مسعود شجاعی هستم، برای بازی با پرسپولیس مسئله ای نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید