صحبت های سیاسی برنده اسکار علیه ترامپ

به گزارش پرسینا بلاگ، اسپایک لی نامزد و برنده جایزه اسکار 2019، هنگام سخنرانی خود صحبت هایی سیاسی بر ضد ترامپ انجام داد.

صحبت های سیاسی برنده اسکار علیه ترامپ

به گزارش خبرنگار ، اسپایک لی نامزد بهترین کارگردانی اسکار و برنده جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی از آموزشگاه اسکار 2019، پس از آن که برای سخنرانی به روی صحنه رفت صحبت هایی علیه رئیس جمهور آمریکا انجام داد که شدیداً مورد توجه و تشویق حضار و هنرمندان هالیوودی نهاده شد.

این کارگردان پس از حضور روی صحنه و تشکر از عوامل و کسانی که او را در کسب این جایزه کمک نموده اند، اشاره ای به دوره بعد انتخابات آمریکا کرد و گفت:

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نزدیک است. بیایید در سمت درست تاریخ بایستیم و انتخابی درست انجام دهیم و انتخابی بین عشق و نفرت داشته باشیم.

او در سرانجام فریاد زد بیایید کار درست را در انتخابات انجام دهیم که حضار برای طرح این موضوع به صورت ایستاده او را تشویق کردند. او نیز با این حرف نشان داد که دل خوشی از ترامپ ندارد و به طور غیر مستقیم به انتخاب شخص دیگری در انتخابات آینده آمریکا اشاره نمود.

بیشتر هنرمندان هالیوودی از ترامپ دل خوشی ندارند و در گذشته نیز بار ها شاهد موضوع گیری آن ها در مقابل سیاست های ترامپ بوده ایم. لیدی گاگا که سال جاری نیز نامزد بهترین بازیگر زن بود و جایزه اسکار بهترین ترانه را دریافت کرد در گذشته در تجمع های ضد ترامپ شرکت می کرد.

همچنین جرج کلونی بازیگر مشهور و پرطرفدار هالیوود در گذشته راجع به ترامپ گفته بود: آمریکا بدشانس است که رئیس جمهوری به نام ترامپ دارد. او همچنین گفته بود که هیچگاه از ترامپ حمایت ننموده و نمی کند، اما باید امیدوار بود که او کارش را خوب انجام دهد.

رابرت دنیرو نیز سال گذشته در مراسم اهدای جوایز تونی با لحنی به شدت توهین آمیز ترامپ را مورد حمله قرار داده بود.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 150

به "صحبت های سیاسی برنده اسکار علیه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های سیاسی برنده اسکار علیه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید