صدور مجوز اولیه برای 29 مجموعه گردشگری در شانزدهمین کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان

به گزارش پرسینا بلاگ، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عصر روز گذشته از صدور مجوز اولیه برای 29 مجموعه گردشگری در شانزدهمین و آخرین کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان در سال 1397 خبر داد.

صدور مجوز اولیه برای 29 مجموعه گردشگری در شانزدهمین کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان

به گزارش پرسینا بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، سید علی صالح درخشان عصر روز گذشته 18 اسفند با اعلام این مطلب اضافه نمود: با عنایت به برگزاری شانزدهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان که با حضور اعضاء برگزار گردید، از مجموع طرح های ارائه شده، 28 طرح با اکثریت آراء در پهنه استان به تصویب رسیده و مجوز اولیه تاسیس آن صادر شد.

او به همین دلیل تاکید کرد: از مجموع طرح های ارائه شده مجوز تاسیس 4 هتل و 4 اقامتگاه سنتی در شهر تاریخی اصفهان با مشارکت بخش خصوصی و با نجات بخشی 4 خانه تاریخی صادر شد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی همچنین شرح داد: در راستای مقابله باخشکسالی در محور شرق شهرستان اصفهان با همکاری بخش خصوصی، پس از ارائه طرحهای پیشنهادی، اعضای کمیته با اکثریت آراء با صدور مجوز اولیه برای تاسیس سفره خانه سنتی در منطقه کویر خارا، با صدور مجوز اولیه جهت تاسیس کمپ گردشگری در منطقه کوهپایه و با صدور مجوز اولیه جهت تاسیس مجتمع گردشگری در منطقه تاریخی زیار در شرق شهرستان موافقت کردند.

سید علی صالح درخشان همچنین شرح داد: در این نشست در ادامه طرحهای مصوب اعضاء کمیته با صدور مجوز اولیه جهت تاسیس اقامتگاه سنتی در شهرستان شهرضا، سفره خانه سنتی و مجتمع گردشگری در نجف آباد و یک هتل در شهرستان فریدونشهر موافقت نمودند.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در ادامه گفت: در این نشست مجوز اولیه جهت تاسیس یک سفره خانه سنتی در حمام تاریخی پنجاهه شهرستان نائین، صدور مجوز اولیه تاسیس 3 کمپ گردشگری در آران و بیدگل ، صدور مجوز اولیه جهت تاسیس 2 کمپ گردشگری و یک محوطه گردشگری در شهرستانهای دهاقان و خوانسار صادر شد.

درخشان ادامه داد و گفت: در شانزدهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با صدور مجوز اولیه جهت تاسیس مجتمع گردشگری در شهرستان چادگان، نائین، مبارکه و نطنز موافقت شد.

او شرح داد: در این نشست همچنین با تاسیس 2 مجتمع گردشگری و 2 کمپ گردشگری در شهرستانهای نطنز و سمیرم نیز موافقت شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 218

به "صدور مجوز اولیه برای 29 مجموعه گردشگری در شانزدهمین کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز اولیه برای 29 مجموعه گردشگری در شانزدهمین کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید