عاملان قطع دست زن جوان دستگیر شدند

به گزارش پرسینا بلاگ، زن جوانی که برای دفاع از شوهرش، با اراذل درگیر شده بود از ناحیه دست دچار نقص عضو شد.

عاملان قطع دست زن جوان دستگیر شدند

به گزارش روزنامه ایران، سردار یوسف ملک زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: نخستین آنالیز ها نشان می داد فردی معروف به مهدی ساطور به همراه همدستش که حالت طبیعی نداشته اند در یکی از کوچه های محله سعدی شیراز بدون هیچ دلیلی با قمه، یک سواری پژو پارس که کنار خیابان پارک بوده را تخریب نموده اند. مالک خودرو که یک تازه داماد بود با دیدن این صحنه از خانه بیرون آمد و با اراذل درگیر شد، اما هر 2 اراذل و اوباش به سمت وی حمله و او را زخمی کردند.

همسر این مرد جوان در دفاع از شوهرش، به دو متهم اعتراض کرد، اما ضاربان با قمه به وی حمله نموده و باعث نقص عضو زن جوان از ناحیه دست شده و فرار کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: مأموران پلیس در آنالیز های بعدی و تحقیقات فنی و تخصصی آگاه شدند که ضاربان از استان فارس خارج شده و در حال عزیمت به کرمانشاه برای خروج از کشور هستند که پس از اخذ نیابت قضایی به استان لرستان رفتند و در یک عملیات ضربتی پیروز شدند، اتوبوس حامل متهمان را در شهرستان الیگودرز شناسایی و مهدی ساطور را به همراه همدستش دستگیر نمایند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5377

به "عاملان قطع دست زن جوان دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان قطع دست زن جوان دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید