عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است

به گزارش پرسینا بلاگ، استاندار فارس گفت: عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است.

عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است

به گزارش از ، عنایت الله رحیمی در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان با ابراز خرسندی از رها سازی آب در دریاچه بختگان و همکاری موثر نهاد های دولتی و مردم در این زمینه، گفت: اجرای این برنامه باید مستمر باشد و تشکل های مردمی نیز در این زمینه باید فعال گردد.

استاندار فارس گفت: لایه روبی رودخانه کر را از دیگر اقدامات موثر در این خصوص دانست و اضافه کرد: اولویت بندی برنامه ها، کنترل مصرف مورد و باز فراوری مورد توجه باشد و کنترل مصرف معطوف به فشار بر مردم نگردد و فشار باید بر مدیریت باشد.

رحیمی اعلام کرد: اجرای برنامه های بلند مدت در قالب برنامه های یک ساله و به نسبت قدرت اعتباری تدوین گردد و برنامه نقص دار بهتر از بی برنامگی است.

او با بیان اینکه بجای اهرم های تنبیهی باید دنبال اهرم تشویقی باشیم، تاکید نمود: در برخورد با افزایش برداشت منابع آبی کسب در آمد مورد توجه نباشد، زیرا با کسب در آمد کسری آب جبران نمی گردد واین تخلف باید منجر به محرومیت برداشت گردد.

رئیس شورای حفاظت منابع آب استان گفت: در مبحث آب شرب امنیت و محافظت از منابع آب شرب در دستور کار باشد و در جلوگیری از هدر و ترمیم و بهسازی برنامه ریزی گردد.

رحیمی با بیان اینکه عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است، اضافه کرد: در کشت برنج باید بدنبال اشتغال و ترویج و تغیر الگوی کشت باشیم، زیرا کشاورزان با حرف قانع نمی شوند با اقدام قانع می شوند.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2663

به "عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد فارس در پر کردن چاه های غیر مجاز قابل دفاع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید