فال روزانه 01، 10، 1399

به گزارش پرسینا بلاگ، فال روزانه 01/ 10/ 1399

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در طول سال های زندگی تان با مسائل زیادی روبرو بوده اید و تا به امروز راه حلی برای این مسائل پیش روی شما قرار نگرفته است. از آنجایی که در همواره روی یک پاشنه نمی چرخد، در سالی که با تولدتان شروع نموده اید این شرایط تغییر می نماید و مسائلی که مدت زیادی است با آنها روبرو هستید را پشت سر خواهید گذاشت. در این سال دستاوردهای چشمگیری در کار و حرفه ای که به آن مشغول هستید، انتظار شما را می کشد. به نفع شما است که موقعیت ها را جدی بگیرید و به فکر شکار فرصت ها باشد. در گفتار و رفتار صراحت ندارید و این شرایط باعث شده تا آن گونه که انتظار دارید اطرافیان از شما حساب نبرند. در سال تولدتان این رفتار را تغییر دهید و با اطرافیان رک و راست صحبت کنید.ماه های دی و بهمن سال جاری اهمیت زیادی در موفقیت شما در سال تولدتان دارد. در این ماه ها تا می توانید کار کنید و اجازه ندهید خستگی جلوی موفقیت شما را بگیرد. عادت ناپسندی دارید و مدت های زیادی است که این رفتار بد جلوی پیشرفت شما را گرفته است. در ماه فروردین سال آینده این عادت را کنار بگذارید و دامنه موفقیت های خود را توسعه دهید. مهر ماه سال آینده فکر بکری به فکر شما خطور می نماید، این فکر را جدی بگیرید و مطمئن باشید که انجام آن عواقب بسیار خوبی برای شما در پی خواهد داشت. سالی که با تولدتان شروع نموده اید را با شادکامی به انتها برسانید و این سال را به یکی از سال های خاطره انگیز زندگی تان تبدیل نمایید.

فال روزانه 01، 10، 1399

اجازه ندهید نگرانی و اضطراب روز شما را خراب کند. به لحاظ اقتصادی پولی به دست تان خواهد رسید، اما بیشتر این پول را باید خرج زندگی کنید و چیزی برای پس انداز باقی نمی ماند. مهمانی از راه خواهد رسید و از آنجایی که حوصله مهمان را ندارید، ممکن است با این مهمان بدرفتاری کنید. امروز بیشتر از همواره دل تان هوای همسر یا عشق زندگی تان را خواهد نمود. تغییری در زندگی شما صورت می گیرد، به نفع شما است که از این تغییر استقبال کنید و مطمئن باشید که از این تغییر سودی به شما می رسد. نگرانی ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت نمایند.

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی تان باشید. امروز از جانب فامیل همسر یا عشق زندگی تان فرصتی برای افزایش عایدی برای شما فراهم می گردد. یادی از خاطره های خوش گذشته خواهید کرد. همکاران در محل کار یا اعضای منزل امروز برای انجام کارها به یاری تان می آیند. در برابر مسائل کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما گردد. همسر یا عشق زندگی تان امروز ناخوش احوال است و احتیاج به یاری شما دارد.

جایی برای عشق و محبت در دل شما وجود ندارد و قلب تان سرشار از کینه و نفرت است. این روحیه نه تنها شما را به فرد نامطمئنی درمیان اطرافیان تبدیل نموده، بلکه کینه و نفرت بیش از حد زمینه ناراحتی و اضطراب شما را فراهم نموده و لحظه ای از فکر به انتقام جویی دست بر نمی دارید. امروز زمان مناسبی است که این روحیه را تغییر دهید و به خاطر داشته باشید به جای اینکه کینه شتری از اطرافیان به دل بگیرید، از در بخشش و مهربانی وارد شوید و روزبه روز دامنه دوستان تان را توسعه دهید. حواس تان به دخل وخرج تان باشد. انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهن ربا به خود جذب می کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و روزی شاد و سرشار از موفقیت های عالی را رقم بزنید. ایده های خلاقی ندارید و این شرایط شما را به لحاظ کاری از هم قطاران تان عقب انداخته است. برای حل این مشکل نشست و برخواست خود را با افراد خلاق بیشتر کنید و از طرح های خلاقانه آنها، ایده بگیرید. فرصت فراغت امروز را در کنار اهل منزل سپری نمایید.

انرژی و نشاط لازم را برای حل مسائل بدست خواهید آورد. قدر پس انداز و صرفه جویی را می دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات اقتصادی قابل اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه ای از پس انداز غافل نشوید. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان شده امروز سر شما کلاه نگذارد. شرایطی مهیا می گردد تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. فرصتی پیدا می کنید تا دمی در کنار همسر یا عشق زندگی تان بنشینید و از عشق و محبت سخن بگویید.

فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و حسابی استراحت کنید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری نموده اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه گذاری به دست تان می رسد. همسر یا عشق زندگی تان بیمار است و به پرستاری شما احتیاج دارد. کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.

با انرژی و اعتمادبه نفس از خواب بلند شده اید، به لطف این روحیه مسائل را از سر راه بردارید. قدر پول و سرمایه خود را بدانید و ولخرجی نکنید. سری به بزرگان فامیل بزنید و از آنها دلجویی کنید. قصد انجام معامله یا شروع مشارکتی را دارید، اما روز خوبی را برای تجارت و توسعه کار انتخاب ننموده اید و بهتر است روز دیگری را برای تجارت و مشارکت انتخاب نمایید. دوست های ناباب زیادی دارید و بیشتر وقت خود را به رفیق بازی تلف می کنید، قبل از اینکه دوستی با افراد ناباب، آبروی شما را لکه دار کند، این شرایط را انتها دهید و دور دوستان ناباب را خط بکشید. در مرحله حساسی از زندگی به سر می برید و اگر دست از کار و کوشش بکشید و ناامید شوید، زحمت های شما به باد خواهد رفت. در نتیجه در مقابل سختی ها کمر خم نکنید و با جدیت بیشتری به کار و کوشش ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت و پیشرفت ندارید. دخالت های بی جای اعضای خانواده همسر یا عشق زندگی تان را بی پاسخ نگذارید.

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست یاری اقتصادی خواهد داشت. قصد انجام کار مهمی را دارید اما از اعتماد به نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف تان تنها نمی گذارند. فرصتی پیدا می کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه های شادی را در کنار هم سپری نمایید. حواس تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد.

روز خلوتی را شروع نموده اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، اجازه ندهید امروز به بطالت به انتها برسد و فرصتی را برای بودن در کنار دوستان و اعضای منزل اختصاص دهید و تا می توانید خوش بگذارنید. اگر امروز شش دانگ حواس تان را جمع نکنید، حتما ضرر خواهید کرد. رازی در دل دارید و می خواهید این راز را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب ننموده اید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می کنید.

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می گردد تا به یکی از آرزوهای تان برسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان زده نشوید. قصد عقد قرارداد اقتصادی نوی دارید، اما آن گونه که انتظار دارید از این قرارداد سود نخواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می نماید. از شرایط کاری که به آن مشغول هستید، رضایت ندارید و در پی کار نوی می گشت، امروز برترین فرصت است تا سراغ کار نوی را بگیرید و مطمئن باشید فرصت مناسبی برای شغل و حرفه ای تازه و نو پیدا خواهید کرد. بیشتر از همواره مواظب مال و اموال خود باشید چرا که احتمال سرقت کالاهای شما بسیار است.

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. مدتی است که به فکر پس انداز و صرفه جویی هستید، اما خرج های زندگی امان شما را بریده و فرصتی برای پس انداز پیدا ننموده اید، امروز بخت با شما یار است چرا که پولی به دست تان می رسد و می توانید قسمتی از این پول را برای آینده پس انداز نمایید. در محبت همسر یا عشق زندگی تان شک و تردیدی ندارید، امروز زمان مناسبی است که محبت عشق زندگی تان را پاسخ دهید. در پی شغل نوی می گشت و از هر فرصتی برای پیدا کردن کار مناسب بهره می گیرید، این شرایط را ادامه دهید و مطمئن باشید کار آینده داری به شما پیشنهاد خواهد شد. به خودتان وعده داده اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می گردد و شرایطی برای استراحت پیدا نمی کنید.

انسان مشکوکی هستید و به زمین و زمان شک دارید، این روحیه امروز شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. روزی سرشار از لحظه های خوش را شروع نموده اید و معامله های پرسودی را در پیش دارید. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. تا به امروز از صمیم قلب به کسی دل نباخته اید و طعم عشقی سوزان را نچشیده اید، اما امروز روز عاشقی شما است و به محبوبی دل خواهید باخت و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد. زحمت هایی که در گذشته کشیده اید امروز به بار می نشیند. کارهای امروز را زودتر از همواره انجام دهید و فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و از هم صحبتی با اهل منزل لذت ببرید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز حسابی عاشق شده و شما را در این احساس شریک خواهد نمود. بیشتر از همواره مواظب دارایی های تان باشید. اعضای خانواده و فامیل خبری از شما ندارند و حسابی دلتنگ تان شده اند، امروز فرصتی دست می دهد تا سری به آنها بزنید و با حضور در کنار اعضای فامیل لحظه های خوشی را تجربه کنید. قصد انجام کار بسیار مهمی را دارید، اما از آنجایی که حرف در دهان شما بند نمی گردد و انسان راز نگه داری نیستید، احتمال زیادی وجود دارد که راز این کار مهم را با رقبا درمیان بگذارید، در نتیجه برای اینکه از رقبا یک سروگردن جلوتر باشید، راز کار خود را به کسی نگویید و اجازه ندهید کسی از اسرار کاری شما سر در بیاورد. مهمانی از راه دور به ملاقات شما می آید و مجبور می شوید فرصت زیادی را به پذیرایی به این مهمان اختصاص دهید.

منبع: برترین ها
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7790

به "فال روزانه 01، 10، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 01، 10، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید