فرهاد یکه یزدان دوست سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شد

به گزارش پرسینا بلاگ، وزیر علوم در حکمی فرهاد یکه یزدان دوست را به سمت سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب کرد.

فرهاد یکه یزدان دوست سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاه خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزیر علوم در حکمی فرهاد یکه یزدان دوست را به سمت سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب کرد.

در این حکم انتصاب خطاب به یکه یزدان دوست آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های مشخص شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات اقتصادی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

فرهاد یکه یزدان دوست، دانش آموخته دانشگاه منچستر انگلستان در رشته مهندسی عمران و کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی عمران- آب از دانشگاه بردفورد انگلستان می باشد.

وی ریاست دانشکده مهندسی عمران، معاون پژوهشی و معاون بین الملل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در ادوار مختلف را در کارنامه کاری خود دارد.

عضویت در انجمن ها و مجامع بین المللی مرتبط با مدیریت و مهندسی آب در صندلی مدیریت و راهبری و همچنین نایب رئیسی شورای بین الدول آب شناسی یونسکو از دیگر فعالیت های اجرایی دکتر یکه یزدان دوست می باشد.

علی خاکی صدیق، رئیس سابق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی نیز دیروز با حکم منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت معاون آموزشی این وزارتخانه منصوب شد.

انتهای پیغام/

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 857

به "فرهاد یکه یزدان دوست سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شد" امتیاز دهید

2 کاربر به "فرهاد یکه یزدان دوست سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شد" امتیاز داده اند | 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد یکه یزدان دوست سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید