مجرد: برای مدرسه سازی و والیبال با تمام قدرت به میدان می روم

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، علی اصغر مجرد که 28 خردادماه نشان سفیر مدرسه ساز خود را از وزیر آموزش و پرورش در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز استان خراسان شمالی دریافت کرد، درباره ضرورت توجه به امر خیر مدرسه سازی، اضافه نمود: بعد از زلزله سال 96 استان خراسان شمالی، عکس های زیادی از شرایط مدارس استان با دیوارهای ترک خورده و سقف های نگران کننده دیدم که بیان گر شرایط نامناسب برای تحصیل دانش آموزان بود.

مجرد: برای مدرسه سازی و والیبال با تمام قدرت به میدان می روم

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

وی با بیان اینکه این مدارس حتی از نظر امکانات اولیه شامل نیمکت و میز شرایط مناسبی نداشتند، توضیح داد: البته در دیگر استان های محروم کشور نیز شرایط بسیاری از مدارس مناسب نیست و برای رفع کردن این مشکل، احتیاج به همکاری خیرین و افراد نیکوکار است.

سرعتی زن 23 ساله تیم ملی والیبال، ادامه داد: به همین دلیل فعالیت خودم را برای یاری به مدارس آغاز کردم و پس از انتخاب به عنوان سفیر مدرسه ساز نیز تماس هایی از طرف خیرین و مدارس احتیاجمند یاری داشتم که امیدوارم با یاری مردم و همکاری با سازمان های ذی صلاح، گام های مثبتی در این زمینه بردارم.

مجرد که سال جاری با تیم والیبال سپاهان اصفهان در لیگ برتر حاضر می شود، درباره مسابقات پیش رو، گفت: لیگ بسیار سختی پیش رو داریم زیرا چند تیم قدرتمند در لیگ برتر سال 99 شرکت می نمایند. به نظر من نتایج بازی ها را نیز نمی توان پیش بینی کرد.

وی با اشاره به بازی های المپیک توکیو و حضور تیم ملی والیبال ایران در این رویداد مهم ورزشی دنیا، تاکید نمود: چون سال جاری، سال المپیک است، همه تیم های با قدرت در لیگ برتر والیبال ایران شرکت می نمایند و سپاهان نیز با تمام توان به مصاف حریفان خود می رود.

مدافع تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تمرین تیم سپاهان با توجه به نگرانی های شیوع ویروس کرونا، گفت: بازیکنان و کادر فنی، قبل از آغاز تمرینات تست کرونا دادند و این فرایند در مدت آماده سازی نیز تکرار خواهد شد. بازیکنان نیز پروتکل ها را رعایت می نمایند اما نباید فراموش کنیم که ویروس کووید 19 همواره در کمین است.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما مربی ایرانی مناسب تیم ملی است یا خارجی؟ گفت: من در این خصوص تصمیم گیرنده نیستم اما امیدارم هر مربی که انتخاب شد، عملکردش به سود تیم ملی والیبال ایران باشد؛ زیرا بازی های مهم المپیک پیش رو است.

علی اصغر مجرد هشتم آبان سال 1376 در بجنورد به دنیا آمد و قهرمانی نوجوانان آسیا، مقام سومی نوجوانان دنیا و مدال نقره جوانان آسیا را در پفراینده کاری خود دارد.

وی سابقه بازی در تیم های شهرداری بجنورد، رعد پدافند کاشان، ارتعاشات صنعتی ایران، کاله مازندران و شهرداری ورامین در لیگ دسته یک و لیگ برتر را دارد و با 205 سانتی متر قد، توان پوشش اسپک و دفاع در ارتفاع 350 و 340 سانتی متری را دارد.

مدال طلای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی سال 2017، پنجمی لیگ ملت ها سال 2019، قهرمانی آسیا سال 2019 و صعود به المپیک 2020 توکیو نیز از دیگر افتخارات این بازیکن با انگیزه تیم ملی والیبال ایران است. همچنین وی در سال 2019 در کشور ژاپن توانست عنوان ارزشمند دومین مدافع برتر مسابقات جام دنیای را نیز کسب کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4694

به "مجرد: برای مدرسه سازی و والیبال با تمام قدرت به میدان می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجرد: برای مدرسه سازی و والیبال با تمام قدرت به میدان می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید