مربی تیم جوانان: تورنمنت چهارجانبه به جوانان و نوجوانان یاری مى کند

به گزارش پرسینا بلاگ، مربى تیم ملى فوتبال جوانان معتقد است که هیچ چیزى به اندازه بازى هاى تدارکاتى براى آماده سازى این تیم مفید نخواهد بود.

مربی تیم جوانان: تورنمنت چهارجانبه به جوانان و نوجوانان یاری مى کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امین راستى پس از نخستین بازى جوانان در جام حافظان سلامت و پیروزى مقابل تیم امید پیکان گفت: جا دارد در ابتدا تشکر کنم از کمیته فنى و جوانان فدراسیون که زمینه برگزارى این تورنمنت را فراهم کردند و همچنین با تیم نوجوانان سه بازى تدارکاتى خوب را با وجود محدودیت هاى ناشى از بحران کرونا تجربه مى کنیم. فکر مى کنم هیچ چیزى در این مقطع به اندازه بازى تدارکاتى براى ما مفید نیست و به کادر فنى هر دو تیم یاری نمى کند. همچنین جا دارد از پورموسوى و همکاران شان تشکر کنم که در مرحله مقدماتى تیم را راهنمایی کردند و امیدوارم ما هم با راهنمایی آقاى مظلومى در دور نهایى پیروز باشیم و بتوانیم به جام جهانى صعود کنیم.

وی توضیح داد:کار ما در این مرحله براى رساندن بچه ها به شرایط بازى و آمادگى مطلوب بسیار سخت بود، با این وجود تمرینات خوبى داشتیم و کوشش مى کنیم رفته رفته به شرایط مسابقه برسیم. بازى اول هم بسیار مفید بود اگرچه بچه ها تمرینات سنگینى داشتند و هنوز آمادگى مناسب را ندارند، با این وجود عملکرد خوبى داشتند و تیم حریف هم انگیزه زیادى داشت. فکر مى کنم در هر بازى شرایط تیم بهتر خواهد شد و آقاى مظلومى هم مى توانند نفرات مورد نظر خودشان را بر اساس عملکردى که در بازى ها دارند انتخاب نمایند.

مربى تیم ملى فوتبال جوانان در انتها گفت: هنوز به سطح مطلوبى که در نظر داریم نرسیده ایم، اما امیدوارم در بازى هاى بعدى شرایط جسمى بازیکنان هم بهتر باشد. کار اصلى ما در اردوى بعدى آغاز مى گردد که با شناسایى شاکله اصلى تیم مى توانیم برنامه هاى فنى و تاکتیکى مورد نظر را اجرا کنیم. باید بدانیم در تاشکند کارى بسیار سختى داریم و بازى اول مقابل ازبکستان مى تواند بسیار تاثیرگذار باشد. بچه ها باید اهمیت و حساسیت این بازى ها خصوصا مسابقه اول را درک نمایند.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5142

به "مربی تیم جوانان: تورنمنت چهارجانبه به جوانان و نوجوانان یاری مى کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم جوانان: تورنمنت چهارجانبه به جوانان و نوجوانان یاری مى کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید