بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان جهت لغو مسابقاتشان

به گزارش پرسینا بلاگ، باشگاه های شهرخودرو و سپاهان با انتشار بیانیه ای خواهان لغو بازی های خود شدند.

بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان جهت لغو مسابقاتشان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به دنبال اطلاعیه ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا در ورزش و عدم توجه به لغو ملاقات های دو تیم لیگ فزونی سپاهان و شهرخودرو مقابل رقبایشان ، این دو باشگاه در بیانیه ای مشترک خواستار لغو مسابقاتشان شدند.

در این بیانیه آمده است:

فوتبال بدون حضور تماشاگران یک رقابت بی روح و بدون جذابیت است و این حق تیم های فوتبال است که از خواسته به حق طرفدارانشان یعنی حضور و حمایت در بازی هایی که میزبان هستندبرخوردار باشند.

طی چند روز گذشته و با شیوع بیماری کرونا در کشور حالا همه به دنبال مقابله با این بیماری هستیم تا هموطنانمان کمترین آسیب را ببینند، اما اطلاعیه ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا در ورزش و لغو تمام مسابقات ورزشی به غیر از سه مسابقه لیگ برتر که قرار است یکشنبه برگزار گردد تعجب همه را در بر داشت.

بی شک هیچ یک از باشگاه های سپاهان و شهرخودرو، به هیچ وجه خواستار به خطر افتادن سلامتی مردم و طرفدارانمان نیستیم، اماآیا فقط سلامتی طرفداران اهمیت دارد و اگر سلامتی بازیکنان و سایر عوامل مسابقه به خطر بیفتد، مهم نیست؟

نکته دیگر اینکه در شرایط حساس مسابقات لیگ برتر که بازی ها و امتیازات بسیار اهمیت دارد،اگر این بازیها بدون تماشاگر باشد، عملا حق میزبانی ما از بین می رود و انتظار می رود سازمان محترم لیگ در لغو این مسابقه هااقدام عاجل انجام دهد تا حقی ضایع نگردد.

بازهم تاکید می کنیم که باشگاههای سپاهان و شهرخودرو درخواست دارند تا بازی های فردا مقابل رقبایشان در شرایط فعلی و بدون حضور تماشاگران لغو شده و از وزارت ورزش و جوانان ، فدراسیون فوتبال و ستاد مقابله با شیوع بیماری کرونا درخواست داریم به احترام مردم اصفهان و مشهد مقدس به درخواست بحق این دوباشگاه احترام بگذارند.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3435

به "بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان جهت لغو مسابقاتشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه مشترک باشگاه های شهرخودرو و سپاهان جهت لغو مسابقاتشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید