پاشازاده: هر کسی فالوئر بیشتری داشته باشد، سرمربی می گردد!، استقلال مهد کودک نیست که بازیکن شرط بگذارد

به گزارش پرسینا بلاگ، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و استقلال گفت: اگر در استقلال مسئولیت داشتم، یقه بعضی از بازیکنان را می گرفتم چرا که اینجا مهد کودک نیست که شرط بگذارند.

پاشازاده: هر کسی فالوئر بیشتری داشته باشد، سرمربی می گردد!، استقلال مهد کودک نیست که بازیکن شرط بگذارد

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پرسینا بلاگ، درباره اینکه آیا طرفداران استقلال می توانند با دو پیروزی اخیر تیم شان در جام حذفی و لیگ برتر امیدوار باشند، گفت: این مسئله را آینده تعیین می نماید. استقلال یک تیم دسته اولی و یک تیم تازه لیگ برتری شده را برده است، اگر چه فرقی نمی نماید چه تیم هایی را ببرند، چون هر پیروزی روحیه بخش است. اینکه چرا این سؤال را شما رسانه ها و طرفداران مطرح می کنید، به عملکرد نه چندان خوب استقلال برمی گردد. از لحاظ منطقی فکر نکنم بتوان به استقلال امیدوار بود، چون مسائل این تیم تنها برای یکی دو بازی نیست. مسائل استقلال برای قبل فصل است و کسی به فکر حل آن نیست.

استراماچونی به خاطر اتفاقات فصل قبل، دستیار ایرانی قبول نکرد

وی در مورد اینکه استراماچونی تنهاست و نمی داند با این تیم چه کار کند، گفت: صددرصد این موضوع را قبول دارم. قرار بود باشگاه استقلال یک نفر را که لیاقت دارد، کنار استراماچونی بگذارد، اما نمی دانم چه صحبتی شد که این اتفاق نیفتاد. مسئله بعدی این است که سرمربی قبول ننموده کسی کنارش باشد. استراماچونی به اتفاقات سال قبل نیمکت استقلال فکر نموده و اینکه یک نفر را به عنوان یاری مربی ایرانی کنار وینفرد شفر گذاشتند و سپس همان شخص جای او را گرفت. همان زمانی که شفر برکنار شد و دستیار ایرانی جای او را گرفت، مصاحبه کردم و گفتم اگر قرار است کسی برود، همه با هم بروند. ما مربی را به چه دلیل می آوریم؟ اینکه او را جای سرمربی انتخاب کنیم؟ استراماچونی به خاطر سابقه دستیاری مربی ایرانی در استقلال قبول نکرد کسی کنارش باشد.

با آبروریزی، شفر را کنار گذاشتند

بازیکن پیشین تیم ملی و استقلال گفت: سال گذشته آن همه پول هزینه کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد. در اواخر فصل آبروریزی و به شفر بی احترامی کردند و او را کنار گذاشتند. تصمیم اشتباهی بود که گرفته شد و ادامه تصمیمات اشتباه به سال جاری کشیده شد.

اگر در استقلال بودم، یقه بعضی بازیکنان را می گرفتم

پاشازاده در مورد اینکه آیا بازیکنان فعلی استقلال در حد این تیم هستند یا نه، به پرسینا بلاگ گفت: همه بازیکنان قابل احترام هستند و کسی به زور به استقلال نیامده است. قطعا از این افراد خواسته شده که به استقلال بیایند. این بد است که بگوییم اینها در حد استقلال هستند یا نه، اما خیلی از این بازیکنان نمی دانند استقلال چیست و اینجا کجاست. نمی گویم این بازیکنان در حد استقلال نیستند، اما امیدوار بودم یک نفر کنار تیم بود و یقه شان را می گرفت و به آنها می فهماند چه پیراهنی تن شان است. من اگر بودم این کار را می کردم.

استقلال مهدکودک نیست که شرط می گذارید

وی در واکنش به این مسئله که جواد زرینچه به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد و شاید اختیاراتی به او داده نشده است، گفت: کاری به زرینچه ندارم و او کارش را انجام می دهد، اما اگر من در استقلال بودم، آتش به اختیار عمل می کردم و نه تنها بازیکنان جوان، بلکه یقه بازیکنان باتجربه را نیز می گرفتم. اگر اخراجم می کردند، خیالم نبود. نمی خواهم درباره بازیکنی صحبت کنم، اما بعضی از آنها چه به لحاظ فنی و چه رفتاری خوب نیستند. در استقلال موضوع فقط پاس دادن در زمین و انجام تکلیف فوتبالی نیست، شما حداقل می توانید در زمین بجنگید تا طرفدار بگوید فلانی می جنگد و سرش را جلوی توپ می گذارد، نه اینکه بازیکن از ابتدای فصل بگوید فلانی باشد؛ من نمی آیم. استقلال مهدکودک نیست که چنین شرطی می گذارید.

بازیکن غلط می نماید برای استقلال شرط بگذارد

پاشازاده در مورد اینکه علی خطیر معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال هم از شروط عجیب بازیکنان صحبت نموده بود، گفت: می دانید چرا بازیکنان شرط گذاشتند؟ چون شما فوتبال بازی ننموده اید و عقبه ندارید. اگر اختیارات باشگاه به کسی داده می شد که عقبه فوتبالی داشت، بازیکن غلط می کرد برای استقلال شرط بگذارد. اگر من در استقلال بودم، بازیکن جرأت می کرد حرفی بزند؟ بنابراین مشکل از بالاست. کاری به این آقا (خطیر) ندارم و قطعا برای باشگاه زحمت کشیده که من نباید درباره اقداماتش برای باشگاه صحبت کنم، اما آقای ایکس که آن بالا نشستی، به آدم هایی که انتخاب می کنی، فکر کن. وقتی یک نفر همین آقا (خطیر) را بعد از یک سال در خیابان ببیند و بگوید معاون ورزشی باشگاه استقلال بودم، می گویند یک چیزهایی به خاطر داریم و اینکه چه کسی هستید، اما اگر کسی فوتبالی باشد، پاشازاده را از خاطر نمی برد. مردم با وجود اینکه کاره ای نیستیم، یقه ما را به خاطر نتایج استقلال می گیرند. در فرودگاه، اتوبوس و مغازه ، تا مردم ما را می بینند، سؤال می پرسند که چرا استقلال اینگونه شده است. ما که مسئولیت نداریم باید پاسخگو باشیم.

بر چه معیاری مجیدی را انتخاب کردید؟

پاشازاده در ادامه گفت وگو با پرسینا بلاگ درباره کنار رفتن فرهاد مجیدی از تیم امید و انتخاب حمید استیلی گفت: کسی باید نظر بدهد که مجیدی را انتخاب کرد. چرا مجیدی انتخاب شد که برود؟ بر چه مبنا و منطقی او را انتخاب کردند؟ اگر استیلی یا کمیته فنی مجیدی را انتخاب نموده، باید به او اختیار تام می دادند. اگر مجیدی انتخاب شده و بعدا بنا به دلایلی پشیمان شدید که او صلاحیت نداشته و در اندازه تیم امید نبوده، چرا از ابتدا انتخاب کردید؟ تعیین بود که مجیدی نمی تواند برای تیم امید مفید باشد، چون کسی که در مربیگری امتحان پس نداده، بر اساس چه معیاری انتخاب شده است؟ پس خودتان اشتباه کردید. شما خودتان را با این انتخاب زیر سؤال بردید.

هر کسی فالوئر بیشتر داشته باشد، انتخاب می گردد

بازیکن پیشین تیم ملی و استقلال با اشاره به انتخاب استیلی گفت: در جایی بودم و گفتند چون با جوان ها کار نموده ای، بیا مربی شو، اما گفتم آنها دنبال اسم هستند تا روزمه و عقبه. تیم امید به المپیک صعود نمی نماید، مگر اینکه معجزه ای رخ دهد. این نسل فوتبالی هم نابود شد. پس از اینکه تیم امید نتوانست به المپیک برود، کمیته ای تشکیل می دهند و آقایان چای و شیرینی می خورند و می گویند تا یک سال دیگر تصمیم گیری می کنیم. اردوی خارج از کشور نمی رویم و نهایت یک اردو در سرعین اردبیل برگزار می کنیم. بنابراین، همان آش و همان کاسه است و هیچ برنامه ریزی نمی نمایند. انتخاب های ما سیاسی است یا مُد شده که در فضای مجازی هر کسی بیشتر فالوئر داشته باشد، انتخاب گردد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1796

به "پاشازاده: هر کسی فالوئر بیشتری داشته باشد، سرمربی می گردد!، استقلال مهد کودک نیست که بازیکن شرط بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: هر کسی فالوئر بیشتری داشته باشد، سرمربی می گردد!، استقلال مهد کودک نیست که بازیکن شرط بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید