پرسپولیسی هستم ولی شرافت دارم، تساوی هم نه، فقط برد می خواهیم

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا با پرسپولیس که بعدازظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، گفت: حساسیت این بازی برای همه آشناست و چیز خاصی نمی توان گفت. پرسپولیس در چندسال اخیر بهترین تیم باشگاهی مملکت است. آنها پارسال می توانستند قهرمان آسیا هم شوند.

پرسپولیسی هستم ولی شرافت دارم، تساوی هم نه، فقط برد می خواهیم

سرمربی سایپا ادامه داد: خوشبختانه این تیم در آسیا مقابل الاهلی هم برد. برای تمام تیم های ایرانی آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره تقابل با برانکو گفت: او استاد و مربی من بوده است. همواره از او آموخته ام. برانکو را خیلی دوست دارم. او مربی و معلم است.

دایی تاکید نمود: با این حال برای برد به زمین می رویم. اصلاً دنبال تک امتیاز نیستیم. دوست داریم سه امتیاز را بگیریم. کار خیلی سختی مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی داریم. بازی کردن مقابل این تیم خیلی سخت است. برای بردن به میدان می رویم.

سرمربی سایپا درباره دیدگاه مردم که او را پرسپولیسی می دانند اضافه نمود: من پرسپولیسی هستم و این تیم را دوست دارم اما شرافت و وجدان کاری اجازه نمی دهد کار دیگری کنیم. هرگز فیلم بازی نکردم. همواره خودم بودم. مثل خیلی ها نبودم که حرف و عملشان فرق داشته باشد.

دایی ادامه داد: مقابل هر تیمی بازی کنم می خواهم پیروز باشم. نمی خواهم وقتی تیمم گل می زند الکی احساس ناراحتی کنم. من این مسائل را نمی فهمم. اینگونه تربیت و بزرگ نشده ام. خودم هستم و با تمام وجود می جنگم.

وی درباره اینکه سایپا تمام تیم های مدعی را متوقف نموده است، اظهار کرد: برای خودمان فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنیم. تمام اهدافمان این است که همواره ببریم.

سرمربی سایپا درباره شرایط بازیکنان خود اضافه نمود: سلطانی مهر، کامیاب، خالدی و حاج محمدی را مثل هفته های قبل در اختیار نداریم. همچنین سلیمانی را تنبیه انضباطی کردیم و با تیم کار نمی کند.

وی درباره مسائل اقتصادی و تیم داری سایپا اضافه نمود: به الان فکر می کنیم. پولی که دو سال پیش خرج می کردند خیلی بیشتر از الان بود. سایپا با بودجه آن زمان چهاردهم شد. بازیکنان جوان ما خیلی خوب کار کردند.

سرمربی سایپا درباره خلأ برنامه نود گفت: هیچ برنامه ای نمی تواند جای این برنامه را بگیرد. هزار سال دیگر هم نمی توانند جای این برنامه را پر نمایند. این برنامه در خانواده های ایرانی بود و همه را بیدار نگه می داشت. با تصمیماتی که می گیرند مردم را از صدا و سیما دور می نمایند. شادابی را در برنامه های تلویزیونی نمی بینیم. هجمه هایی که برنامه نود علیه من درست کرد خیلی بیشتر بود اما صلاح مملکتم را می خواهم.

دایی ادامه داد: از وقتی برنامه نود کنار رفته است وضعیت برنامه های دیگر را هم می بینید. یک برنامه ای که می توانست مردم را در کنار صدا و سیما نگه دارد را خط زدیم. تجربه دو دهه را خط زدیم. در تمام جهان از یک برنامه برند درست می نمایند اما اینجا به راحتی از بین می رود. امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند. مسائل پشت پرده را در برنامه هایی که مردم دوست دارند دخالت ندهند.

وی گفت: صحبت های فردوسی پور برای خیلی ها تلخ بود اما او چیزهایی را آشکار می کرد که برای مردم شیرین بود. این برنامه می توانست دو سه ساعت جلوی مردم را برای تماشا نکردن شبکه های خارجی بگیرد اما آن را هم برداشتند.

دایی درباره صحبت های علی قلی زاده که گفته بود علی دایی نقش بسزایی در عملکرد فنی او داشته است، گفت: خیلی بازیکنان بزرگ فوتبالی داریم که سن و سالی ندارند اما عملکرد خوبی دارند.

وی درباره اینکه امیر حسین حسین زاده به خوبی توانسته است جای مهدی ترابی را پر کند گفت: من خودم به خاطر بعضی شرایط نتوانستم از آنها استفاده کنم. اگر ما روزی ماندگار شدیم مطمئن باشید تیمی جوان که خیلی بهتر از سال جاری است را می بندیم. امیرحسین حسین زاده خیلی جا برای پیشرفت دارد. هنوز خیلی مانده این بازیکن به قلی زاده و ترابی برسد. همین که در چند بازی که به او فرصت دادیم توانسته است اعتماد ما را جلب کند خوب است و کار مرا برای نیمکت نشین کردنش سخت نموده است

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 351

به "پرسپولیسی هستم ولی شرافت دارم، تساوی هم نه، فقط برد می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی هستم ولی شرافت دارم، تساوی هم نه، فقط برد می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید