پیام های تبریک نوروز؛ زیباترین تبریک های سال نو

به گزارش پرسینا بلاگ، پیام های تبریک نوروز انتخابی مناسب برای تبریک عید نوروز به آشنایان هستند. انواع پیام های تبریک سال نو شامل پیام تبریک عید به دوست، متن اداری تبریک سال نو، تبریک عید نوروز عاشقانه و احساسی را در خبرنگاران بخوانید.

پیام های تبریک نوروز؛ زیباترین تبریک های سال نو

عید نوروز مهم ترین جشن ایرانیان است و آداب و سنن نوروز در ایران جالب توجه هستند. یکی از این آداب و رسوم تبریک عید به یکدیگر است. تبریکات عید نوروز در قدیم به صورت حضوری انجام می شد و در حال حاضر با توجه به تغییر وسایل ارتباطی ارسال پیام از راه های تبریک عید است. در مطلب حاضر بهترین پیام های تبریک عید را آماده نموده ایم و ضمن تبریک سال نو این پیام ها را به شما مخاطبان خبرنگاران تقدیم می نماییم.

پیام تبریک عید به دوست

در شکفتن جشن نوروز برایت در همه سال سر سبزی جاودان وشادی، اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمت های خدادادی آرزومندم. سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

این روزها که شکوفه های درختان می خندند و گل سرخ پر از حس زندگی است، در آستانه بهاری جدید تبریکی صمیمانه و یک سبد عاطفه را به شما تقدیم می کنم.

✦✦✦✦✦✦✦

سال نو می گردد، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ ها در می آیند و گل ها لبخند می زنند. پرنده های مهاجر برمی گردند و در این رویش سبز دوباره زمین سلامت می کند و ابرها درودتان می رسانند. سال نو مباک.

✦✦✦✦✦✦✦

موی زمین سبز گشت، هین سپر انداخت بحر

باد صبا باره اش تاخت به هر کوی و شهر

باد مبارک تو را سال نو و سال ها

وفق مرادت رود گردش ایام و دهر

سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

نوروز روزی بی نظیر، نماد جاودانِ نو شدن و تجدید جوانیِ دنیا کهن است و از همه این ها بهتر اینکه نام پاک ایران باستان زنده می گردد. عید نوروز باستانی مبارک باد.

✦✦✦✦✦✦✦

بنام خدای بهار آفرین

بهار آفرین را هزار آفرین

به جمشید و آیین پاکش درود

که نوروز از او مانده در یادبود

نوروز مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

در پرتو الطاف ایزد منان، نوروز فرخنده بر روزگار خرمتان مبارک و بهار شوق انگیز بر قامت سبز وجودتان شکوفه باران باد.

✦✦✦✦✦✦✦

لب تان پرخنده، قلب تان از مهر آکنده، دولت تان پاینده و نوروزتان فرخنده باد.

✦✦✦✦✦✦✦

سبزترین و دلنوازترین تبریکات خود را تقدیم حضورتان می نمایم. دلتان در نظر حق شادان و جانتان به مهر ازل، نازان باد.

✦✦✦✦✦✦✦

برف و یخ آب شد

چشمه ها شد روان

شد زمین رنگ رنگ

خنده زد آسمان

باز دنیای ما

شاد و پیروز شد

آمد، آمد بهار

عید نوروز شد

نوروزتان پیروز

✦✦✦✦✦✦✦

مثل لحظه ای که باغ در ترنم ترانه شکوفا می گردد و در شکوفه غرق می گردد، روزگارتان بهاری و لحظه هایتان پر از شکوفه بادا. سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

عید آمد و عید آمد

یاری که رمید آمد

عیدانه فراوان باد

تا باد چنین بادا!

سال نو مبارک

✦✦✦✦✦✦✦

از امروز همه چیز آخرین است: آخرین هفته، آخرین دلشوره هایِ شیرین اسفند، اتمامِ آخرین جایِ گردگیری نشده خانه، آخرین اتمام حجت ها با خودمان، حالمان و آرزوهای مان، آخرین یا مقلب القلوب ها و آخرین امیدهای گره خورده، به اشاره سالی نو، که همه چیز درست می گردد. این چند روزِ آخر هم باید اسبِ سال را مجاب کرد که تا منزلگاه راهی نیست. بتاز که نو شدن نزدیک است. عیدتان مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

نوروز چه افسانه زیبایی است که آغاز آفرینش را در آغاز بهار می داند. راستی مگر هر شخصی احساس نمی کند که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟ پس چه افسانه ای که از واقعیت دوست داشتنی تر است؟

نوروز مبارک

✦✦✦✦✦✦✦

زمان در گذر است و مخلوقات در تغییر و سال جدید در شرف حلول و به ناچار تغییر رخ می دهد. پس برایت آرزومندم که زندگی ات به بهترین ها تغییر کند. عید نوروز پیشاپیش مبارک.

پیام های تبریک عید نوروز عاشقانه و احساسی

ﻣﯿﺎﻥ ﺍین همه ﻣﻬﻤﺎنی های عید ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻨﻬﺎیم؛ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭ ﺑﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﮐﻔﺶ، کفش هاﯼ تویی که می خواهم ﻧﯿﺴﺖ. عیدت مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

در بهاری که پر از معجزه و احساس است، هفت سینم، سین سیمای تو را کم دارد. سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

شاید خداوند صحرا را آفرید تا با دیدن گل های بهاری در آن لبخند بزنیم. با یک دنیا آرزوی بهترین ها سال نو را به تو تبریک می گویم.

✦✦✦✦✦✦✦

می دونی عید یعنی چی؟

ع: عزیزم

ی: یادت نره

د: دوست دارم

عید نوروزت مبارک عزیز دلم.

✦✦✦✦✦✦✦

نوروز شده و در همه دنیا جشن است. من از هر دو دنیا فقط تو را می خواهم و آرزومندم شادی و سعادت دنیا از آن تو باشد. عیدت مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

نوروز عاشق های کوچکی را که زنده مانده اند ارجمند می داند و عشق های بزرگی را که در قلب ها جای دارند، عزیز می دارد. پس به تو در نوروز سلام می کنم که بزرگترین عشق این عاشق کوچکی. نوروزت مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

نوروز پیام آور مهر است که مرا وامی دارد تنها به خاطر تو دوست داشتن را یاد بگیرم. نوروزت پیروز.

✦✦✦✦✦✦✦

باران عشق همیشه می بارد اما در نوروز قطره های باران طلایی رنگ هستند. از خدا می خواهم که همیشه زیر این باران خیس شوی. نوروز بر تو مبارک باد.

✦✦✦✦✦✦✦

این بار می خواهم هفت سین عید را با یاد تو بچینم؛

سمنو به یاد لبخند شیرینت

سیاه دانه به یاد چشم های شهلایت

سرکه به یاد اخم های ترشت

سیب به یاد گونه های سرخت

سکه به یاد قلب ارزشمندت

سبزه به یاد روی سبزه ات

سیر به یاد کلام تندت

ماهی به یاد سرزندگی ات

یک هفت سین با همه خوبی ها و بدی هایت که همه شان را دوستشان دارم.

پیشاپیش عیدت مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

لیست کارهای خانه تکانی سال نو:

چیدن عشق در طاقچه

پاک کردن غم گذشته

خرید شادی و محبت

دور ریختن کینه

سبز کردن مهر

نوروز پیشاپیش مبارک

✦✦✦✦✦✦✦

می دانی؟ این بهارها فقط می آیند... اما آغازشان با آمدن توست. بیا تا سال نو من آغاز گردد. عیدت مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

با خوبی ها و بدی ها و هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت. روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد

سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

دفتر هستی ورق خورد و صفحه ه ای تازه گگردد. برگه ای سفید در برابرمان نهاد تا هر آنچه شایسته زندگی مان است بنویسیم. بیا تا این صفحه سفید را از عشق و محبت پر کنیم. سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

و نوروز، قصه آمدن یک سال نو و غصه رفتن یک سال کهنه را خبر می دهد؛ عزیزم سال نو مبارک.

پیام رسمی و اداری تبریک سال نو

و باز گرمای ملایم و فرح بخش روزهای آفتابی بهار در باغ و راغ و کشتزارها به سبزه و گل ها و درختان بشارت می دهد تا از خواب سنگین زمستان بیدار شوند و روح تازه بخود گیرند و آنگاه این نوای جانبخش را ساز بدارند. سال نو را به تمامی عزیزان تبریک عرض می نمایم.

✦✦✦✦✦✦✦

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است؛ به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می کنیم.

✦✦✦✦✦✦✦

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. ضمن تبریک سال نو آینده ای روشن برای شما آرزومندم.

✦✦✦✦✦✦✦

همکار عزیز! در سال نو، 365 روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما از خدای متعال خواهانم.

✦✦✦✦✦✦✦

در شکفتن جشن نوروز برایتان در همه سال سر سبزی جاودان و شادی، اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمت های خدادادی آرزو دارم.

✦✦✦✦✦✦✦

از خداوند منان برای جنابعالی و خانواده محترمتان در سال جدید رزق و روزی فراوان، زندگی سرشار از مهر و محبت، قلبی صاف و زلال، ذهنی خلاق و پویا و بالاتر از همه عاقبت بخیری آرزومندم. سال نو مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

در آستانه فرا رسیدن عید نوروز باستانی، مژده پیک بهار و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه خویش را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

✦✦✦✦✦✦✦

سال نو به همگی عزیزان مبارک، ان شاء الله سلامتی یکی از سین های هفت سین امسالتان باشد.

✦✦✦✦✦✦✦

نرم نرمک می رسد اینک بهار، خوش بحال روزگار… با آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت، پیشاپیش سال نو برشما و خانواده محترم مبارک.

✦✦✦✦✦✦✦

با استعانت از آفریدگار دنیا و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به حضور حضرتعالی تبریک گفته، از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال مسئلت می نمایم.

✦✦✦✦✦✦✦

انتها ماجرای سرد و سفید زمستان، همیشه سرسبزی بهاران خواهد بود. تا رسیدن سال نو، تنها یک سلام خورشید باقی است. پیشاپیش سلام خورشید بهاری را به شما بزرگواران تبریک عرض می نمایم.

✦✦✦✦✦✦✦

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

✦✦✦✦✦✦✦

فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره زمین را که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است، به حضور شما و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

✦✦✦✦✦✦✦

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه دنیا آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد. سال نو رابه شما خوبان تبریک عرض نموده و از خداوند مهربان برای شما و خانواده محترمتان سلامتی و سعادت مسئلت دارم.

در انتها زیباترین و صمیمانه ترین تبریکات سال نو و نوروز باستانی را از گروه سرگرمی خبرنگاران پذیرا باشید.

گروه سرگرمی خبرنگاران

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: setare.com
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6381

به "پیام های تبریک نوروز؛ زیباترین تبریک های سال نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام های تبریک نوروز؛ زیباترین تبریک های سال نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید