کریستیچوویچ: تا خاتمه فصل باید همه بازی ها را ببریم، به سختی می توان عادت بازیکنان را تغییر داد

به گزارش پرسینا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه همچنان در صندلی قبلی هستیم گفت: باید در تمام بازی های باقی مانده تا سرانجام فصل به پیروزی برسیم.

کریستیچوویچ: تا خاتمه فصل باید همه بازی ها را ببریم، به سختی می توان عادت بازیکنان را تغییر داد

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، میشو کریتسیچوویچ در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال گفت: فردا واقعاً بازی سختی داریم. نه فقط به خاطر یک بازی، به این دلیل که پس از دو بازی که پشت سر گذاشتیم، در گام سوم در نیم فصل جدید با تیمی بازی داریم که خیلی خوب بازیسازی را انجام می دهد. ماشین سازی خارج از خانه استقلال را شکست داده، پرسپولیس را اذیت نموده و تراکتور را شکست داد. این کار را برای ما سخت می نماید.

وی اضافه نمود: باید به خوبی مقابل این تیم قرار بگیریم، برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم به نتیجه خوبی برسیم. تمام کوشش مان را خواهیم کرد که پیش از دو هفته تعطیلی فردا نتیجه خوبی بگیریم. برای بازی فردا موسی زاده را به دلیل چهار اخطاره بودن در اختیار نداریم و چند بازیکن مصدوم هم داریم که مصدومیت آنها جزیی است، اما امیدوارم مسئله ای برای همراهی ما نداشته باشند. تمام کوشش مان را می کنیم که یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. در صندلیی هستیم که می توانیم برای طرفداران مان بجنگیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری در مورد اینکه تیمش دو برد متوالی کسب نموده و آیا با بازیکنانش به لحاظ روحی و روانی کار نموده تا از این دو برد مغرور نشوند، گفت: بازیکنان یک عادت ایرانی دارند که چه خوب چه بد، نمی توان آن را تغییر داد. به سختی می توان عادت بازیکنان را تغییر داد، چون بعضی زود قبول می نمایند و بعضی دیر. اگر بخواهم درباره شرایط روانی تیم صحبت کنم، باید بگویم بازیکنان ما در تمرینات کوشش بسیار زیادی می نمایند.

میشو ادامه داد: بازیکنان ما باید کمی شدت تمرینات خود را پایین تر بیاورند. کار سختی است که در این شرایط و با این فشار بازیکنان با صددرصد کوشش و توان کار را پیش ببرند. تمام کوششم را می کنم بتوانم سطح خوبی بین احترام مربی و بازیکنان ایجاد کنم. امیدوارم در آینده این مشکل را هم حل کنیم. امیدوارم بازیکنان فردا هر چیزی دارند در زمین بگذارند، چون آنها این شرایط را درک می نمایند که فردا بازی مهمی داریم. بازیکنان ما فردا تحت فشار هستند که فردا باید پیروز شویم تا از این فشار خارج شویم، اما باید بگویم تا آخر فصل تمام بازی ها شرایط مساوی دارد و باید تمام بازی ها را ببریم. همچنان در همان صندلی قبلی هستیم و باید کوشش کنیم صندلی خودمان را تغییر دهیم.

وی در مورد اینکه هنگام ورودش به تیم شاهین کسی انتظار نتایج این چنینی را نداشت و با وجود شرایط سخت تیم را به خوبی راهنمایی نموده است، اظهار داشت: واقعاً باید بگویم که زندگی من همواره به این شکل بوده است. دلیل اینکه داخل فوتبال هستم، برای این است که فوتبال را دوست دارم. در کنار تمام اینها، مسائل جانبی هم اهمیت دارد و قطعاً بازیکنانی که به بوشهر آمدند، کوشش می نمایند تا رشد نمایند، بهتر شوند، به تیم های بهتری بروند و قراردادهای بهتری امضا نمایند. این را باید بگویم و شما می توانید سؤال کنید که هرکسی خانواده دارد و برای خانواده اش کوشش می نماید، اما شما می توانید از مدیریت باشگاه بپرسید که هیچ وقت از آنها نپرسیدم که پول من کجاست. با اینکه پرداخت ها دیر انجام می گردد، اما هیچ وقت نپرسیدم که پول من چطور پرداخت می گردد و درباره این مسئله سؤال نکردم. تمام کوشش و توانم را برای تیم گذاشته ام تا بتوانیم نتیجه بگیریم و در کنار بازیکنان و طرفداران خداوند هم به ما یاری نموده است.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: می دانم که نتایج تیم می تواند روی مردم بوشهر، طرفداران و همه شهر تأثیر بگذارد و این من را شادمان می نماید که وقتی بازیکنان به تمرینات می آیند، با شادمانی وارد تمرین می شوند نه ناراحتی. وقتی می بینم بازیکنان بعد از سرانجام تمرین باز هم دوست دارند تمرین نمایند، مرا امیدوار می نماید که بتوانیم نتایج خوبی در آینده بگیریم. دلیل اینکه ما دنبال بازیکنان خارجی نبودم، این است که دوست ندارم بازیکنانی به تیم بیایند که همان سطح بازیکنان خودمان را دارند و رقابت ناسالمی ایجاد گردد. بازیکنانی می خواهیم که کیفیت بالاتری باشد. دوست دارم تاکتیک تیمم را در چشمان بازیکنانم ببینم و آنها ببینند که من به آنها چگونه احترام گذاشته ام. اکنون هم بازیکنان ما راضی هستند، پرداخت ها به موقع اجرا شده و همه شهر از شهردار تا همه مردم یاری کردند و امیدواریم تیم نتیجه بگیریم. همه باید با روشی خوب جلو برویم تا یک شادی بزرگ را برای همه مردم و همه شهر ایجاد کنیم و تیم در لیگ برتر بماند.

میشو درباره اینکه آیا در دو هفته تعطیلی چه برنامه ای برای تیمش دارد، گفت: بعد از این بازی، بازیکنان مان دو روز استراحت خواهند کرد. من هم داشتم فکر می کردم چند روزی به مرخصی بروم، چون چهار ماه است به خانه نرفته ام، اما تصمیم گرفتم بمانم، چون باید کار زیادی را اینجا انجام دهیم. بعد از بازی با ماشین سازی، کار سختی در پیش داریم و همه باید با توانی مضاعف پیش برویم.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3322

به "کریستیچوویچ: تا خاتمه فصل باید همه بازی ها را ببریم، به سختی می توان عادت بازیکنان را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچوویچ: تا خاتمه فصل باید همه بازی ها را ببریم، به سختی می توان عادت بازیکنان را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید