کولاکوویچ: بازی سختی مقابل کره داریم

به گزارش پرسینا بلاگ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران معتقد است که شاگردانش در بازی فردا مقابل کره جنوبی کار سختی در پیش دارند.

کولاکوویچ: بازی سختی مقابل کره داریم

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل تیم چین تایپه، در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: امروز شخصاً توقع این بازی سخت را داشتم. درست است که من اهل صربستان هستم، اما در طول دوران مربیگری مقابل تیم های آسیایی زیادی قرار گرفته ام. بازی امروز در مرحله یک چهارم نهایی بود و تمام تیم ها انگیزه زیادی در این مرحله دارند؛ مخصوصاً وقتی مقابل ایران قرار می گیرند. در ابتدای هر ست مسائلی داشتیم و در انتهای ست دوم هم این مسائل وجود داشت که در نهایت توانستیم بر آنها غلبه کرده و پیروز شویم. انرژی زیادی صرف کردیم و بازیکنانم اهمیت این مسابقه را به خوبی می دانستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص مسائل در بخش حمله تیم ایران، گفت: خیلی واضح نمی توانم بگویم در حمله مشکل داریم. ما در 55 درصد حملات پیروز بودیم و مدل بازی تیم حریف به گونه ای بود که در دفاع خوب کار می کردند. امروز ما 9 دفاع داشتیم، اما واقعیت این است که گاهی نمی توان در دفاع و حمله عملکرد خیلی خوبی داشت.

کولاکوویچ درخصوص آخرین شرایط مصدومیت علی اصغر مجرد، گفت: مجرد به تازگی از مصدومیت رها شده و امروز هم خیلی ساده پرش را شروع کرد. فیاضی هم در گرم کردن دردهایی احساس کرد. در مجموع ما سه مصدوم در این تورنمنت داشتیم اما در ادامه تورنمنت همه می توانند برای ایران بازی کنند.

وی درخصوص بازی فردای ایران مقابل کره جنوبی گفت: مدل بازی کره جنوبی مانند تایوان است. در سه سال اخیر بازی زیادی مقابل کره داشته ایم و قطعا با انگیزه زیاد برابر ما حاضر می شوند.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1545

به "کولاکوویچ: بازی سختی مقابل کره داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: بازی سختی مقابل کره داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید