آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع هلال ایران راه اندازی شد

به گزارش پرسینا بلاگ، تهران (پانا) - دبیرکل جمعیت هلال احمر در بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، از راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در این مجتمع با هدف سرعت بخشی به فرایند شناسایی بیماران مبتلا به کرونا اطلاع داد.

آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع هلال ایران راه اندازی شد

به گزارش جمعیت هلال احمر، محمدحسن قوسیان مقدم روز یکشنبه با اشاره به بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در منطقه تهرانپارس تهران گفت: در بازدید امروز، شرایط دو پروژه نیمه کاره در مجتمع دارویی درمانی هلال که در بخش های مختلف درمانی فعال است، آنالیز و تصمیم گرفته شد کمیته ای سه نفره شامل مدیریت مجتمع، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و شرکت سرمایه گذاری هلال تشکیل و پیشنهادات این کمیته در راستای اتمام پروژه ها اجرایی گردد.

وی اضافه کرد: بعضی احتیاجها و معضلات مجتمع در حوزه همودیالیز، هماهنگی و همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با مجتمع در بعضی حوزه ها و بخش ها، همکاری با خیرین برای توسعه پروژه های آینده مجتمع، راه اندازی داروخانه در مجتمع برای برطرف احتیاج مراجعان و .... نیز در بازدید امروز مورد آنالیز نهاده شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: با توجه به پیک چهارم کرونا در کشور، تشخیص سریع بیماری یکی از ضرورت های امروز جامعه ایران است. بنابراین همکاران ما در مجتمع آمادگی دارند با مجتمع ها، شرکت ها و ارگان های عظیم برای تشخیص سریع بیماری کرونا همکاری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6985

به "آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع هلال ایران راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع هلال ایران راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید