آماده باش جمعیت هلال احمر تهران با توجه به تداوم بارندگی ها

به گزارش پرسینا بلاگ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی و امکان وقوع سیل، تیم های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر تهران همچنان در آماده باش کامل به سر می برند.

آماده باش جمعیت هلال احمر تهران با توجه به تداوم بارندگی ها

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شاهین فتحی گفت: با توجه به هشدار های چند روز گذشته سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی در بخشی از نقاط ایران از جمله تهران، تیم های جمعیت هلال احمر استان تهران همراه سایر تیم های واکنش سریع در حالت آمده باش درآمده بودند تا در صورت وقوع حادثه بتوانند عملیات امدادرسانی را انجام دهند.

او افزود: خوشبختانه تا این لحظه به جز چند مورد آب گرفتکی و یک مورد ریزش کوه در شمیرانات مشکل خاصی گزارش نشده است. اما تیم ها و پایگاه های ما همچنان به صورت 24 ساعته در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: تلفن 112 جمعیت هلال احمر نیز همچنان آماده دریافت حوادثی است که در سطح استان به وقوع می پیوندد و نیرو های امدادی نیز در اسرع وقت خودشان را به محل حادثه می رسانند.

او در سرانجام از مردم خواست: باتوجه به محدودیت تردد هایی که در سطح کشور و همچنین استان تهران مقرر شده است، از نزدیک شدن به مسیل ها و بستر رودخانه ها اکیدا خودداری کنید تا انشاالله برای هیچ کس حادثه ای رخ ندهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4056

به "آماده باش جمعیت هلال احمر تهران با توجه به تداوم بارندگی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش جمعیت هلال احمر تهران با توجه به تداوم بارندگی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید