ادای احترام دوچرخه سواران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مقام شامخ شهیدان

به گزارش پرسینا بلاگ، تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه (اول آبان ماه) در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به عنوان روز سپاهان نام گذاری شده، جهت گلستان شهدا تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند. اعضای این تیم پس از ورود به شرکت فولاد مبارکه، با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام و اهدای گل، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

ادای احترام دوچرخه سواران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مقام شامخ شهیدان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه؛ تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان روز پنجشنبه (اول آبان ماه) در آستانۀ دومین روز آبان ماه که در تقویم ورزشی کشور به عنوان روز سپاهان نام گذاری شده، راستا گلستان شهدا تا شرکت فولاد مبارکه را با هدف تجدید میثاق با شهدا رکاب زدند. اعضای این تیم پس از ورود به شرکت فولاد مبارکه، با حضور بر قبور مطهر شهدای گمنام و اهدای گل، به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

محمد باقری سرپرست تیم دوچرخه سواری سپاهان در گفت وگو با خبرنگار فولاد گفت: من و تمامی اعضای تیم از اینکه امروز این فرصت دست داد تا در شرکت فولاد مبارکه حضور پیدا کنیم خوشحالیم، چراکه می توانیم از کلیۀ کارکنان و مدیران عالی این شرکت به خاطر حمایت از باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان تشکر کنیم. این باشگاه برخلاف بسیاری از باشگاه های دیگر در داخل و خارج کشور، به نوعی مانند کمیتۀ ملی المپیک از بسیاری از رشته های ورزشی حمایت می نماید و اعضای تیم دوچرخه سواری هم پیمان هستند که ان شاءالله ادامه دهندۀ راه شهدا باشند و بتوانند پرچم کشور عزیزمان را در رقابت های دنیای به اهتزاز درآورند.

محمد باقری در ادامه با اشاره به حضور دوچرخه سواران بر قبور سرداران شهید مدفون در گلستان شهدای اصفهان از زحمات کارکنان شرکت فولاد مبارکه به عنوان رزمندگان جنگ مالی کشور یاد کرد و گفت: کلیۀ ورزشکاران باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان قدردان کارکنان و مدیریت این شرکت هستند، چراکه قطعا حمایت ها و به گردش درآوردن چرخ فراوری توسط این عزیزان است که زمینۀ افتخارآفرینی ورزشکاران را فراهم می نماید.

سرپرست تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان همچنین ساختار خوب باشگاه سپاهان و حمایت های شرکت فولاد مبارکه را عامل اصلی موفقیت های این تیم برشمرد و اظهار داشت: بسیاری از تورهای برگزارشده و حضور بازیکنان در رقابت های خارجی برنامه ریزی نشده نشان دهندۀ اهمیت است که مدیران باشگاه برای تقویت و آمادگی بیشتر ورزشکاران قائل اند.

باقری شرایط حال حاضر تیم دوچرخه سواری را خوب ارزیابی کرد و با اشاره به عضویت دوچرخه سواران ملی پوش و بسیار توانمند در این تیم اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده و حضور دوچرخه سوارانی که کسب پیراهن طلایی، نشان عقاب آسیا و عضویت در تیم ملی را در کارنامه دارند، امیدواریم بر سکوهای قهرمانی در رقابت های دنیای در سال 2021 میلادی بایستیم.

سرپرست تیم دوچرخه سواری سپاهان با اشاره به کسب پیراهن سبز امتیازی رقابت تور کشور آذربایجان اضافه کرد: تیم دوچرخه سواری در رقابت های تک مرحله ای و تورهای برگزارشدۀ آسیایی عناوین مختلفی را در رقابت های برگزارشده به دست آورده است.

وی در مورد موفقیت های این تیم، به قهرمانی در مسابقات کشوری جاده و نائب قهرمانی در مسابقات پیست اشاره نمود و با تأکید بر اضافه شدن تیم جوانان متشکل از دوچرخه سواران اصفهانی، از آمادگی این تیم برای حضور در مسابقات پیست در شهر مشهد اطلاع داد و گفت: در حال حاضر در حدود 80 درصد ملی پوشان کشورمان در تیم دوچرخه سواری فولاد مبارکۀ سپاهان حضور دارند و به همین جهت کسب موفقیت های آسیایی را یک هدف قابل دسترس برای خود ارزیابی می کنیم.

در ادامه، مهران اسماعیلی سرمربی تیم دوچرخه سواری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نیز ضمن گرامیداشت روز سپاهان، علت نام گذاری دوم آبان به این عنوان را اهمیت این روز تاریخی دانست و اضافه کرد: سپاهانی ها از روز دوم آبان ماه خاطرات خوبی در ذهن دارند و دوم آبان ماه سالگرد تأسیس باشگاه سپاهان و البته سالروز حضور سپاهان در جام باشگاه های دنیا است. اتفاقی که هنوز برای هیچ کدام از باشگاه های فوتبال ایران تکرار نشده است. به مناسبت این دو رویداد عظیم، دوم آبان ماه سال ها پیش در تقویم ورزشی، به نام روز سپاهان شناخته نام گذاری شده است.

سرمربی تیم دوچرخه سواری سپاهان همچنین هدف از رکاب زنی این تیم و حضور در فولاد مبارکه را گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و نیز شهدای اخیر جبهۀ سلامت کشور دانست و اضافه کرد: دوچرخه سواران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اگرچه خود دارای افتخارات زیادی هستند و در رقابت های قهرمانی افتخار آفریده اند، اما شهدا را قهرمانان واقعی این کشور می دانند. وی در انتها خاطر نشان کرد: اعضای کادر باشگاه سپاهان بسیار مجرب اند و کار خود را به خوبی انجام داده اند و نتیجه آن هم موفقیت های سال های اخیر تیم دوچرخه سواری است که در رقابت های برون مرزی و آسیایی بسیار خوش درخشیده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5656

به "ادای احترام دوچرخه سواران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مقام شامخ شهیدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادای احترام دوچرخه سواران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مقام شامخ شهیدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید