افتتاح زیرگذر استاد تعیین در 22 بهمن و زیرگذر گیشا تا خاتمه سال

به گزارش پرسینا بلاگ، شهردار تهران از افتتاح دو زیرگذر استاد مشخص و گیشا به ترتیب در 22 بهمن و اسفند سال جاری خبر داد.

افتتاح زیرگذر استاد تعیین در 22 بهمن و زیرگذر گیشا تا خاتمه سال

به گزارش خبرنگاران، پیروز حناچی صبح امروز در حاشیه بازدید از دو پروژه در حال ساخت زیرگذر گیشا و زیرگذر استاد معین با بیان اینکه الحمدالله توانستیم حتی از قولی که همکارانمان در مورد پروژه گیشا داده بودند نیز سریع تر عمل کنیم، گفت: خوشبختانه با بازبینی پروژه و مهندسی ارزشی که صورت گرفت، این پروژه تغییر کرد به گونه ای که هم ارزان تر و هم سریع تر این پروژه در حال تکمیل است.

وی با بیان این که 120 هزار مترمکعب خاک باید برای پروژه زیرگذر گیشا جابه جا شود که تاکنون 50 درصد آن اجرا شده است، اظهار کرد: با توجه به سرعت پیشرفت کار مطمئنا این پروژه در اسفندماه سال جاری به اتمام می رسد.

شهردار تهران در مورد فازبندی پروژه پل گیشا گفت: عملیات عمرانی سنگین این پروژه به اتمام رسیده است و در حال حاضر در مراحل بعدی هستیم تا بتوانیم این پروژه را در اسفندماه افتتاح کنیم.

حناچی در پاسخ به این سوال که چه تضمینی وجود دارد که این زیرگذر نیز مانند پل شهید نوروزی توسط پلیس مسدود نشود، اظهار کرد: این شریان جدید، تغییرات زیادی را بر روی معابر اطراف می گذارد، اما پل شهید نوروزی ترافیک ولنجک را بر روی خیابان مقدس اردبیلی و یمن منتقل می کرد که در حال حاضر این تقاطع غیرهمسطح به صورت 24 ساعته فعال است.

شهردار تهران در مورد پروژه زیرگذر استاد معین با بیان این که عملیات خاکبرداری آن به اتمام رسیده و مهندسان در حال لاینینگ این پروژه هستند، ادامه داد: قول داده بودیم که 22 بهمن این پروژه را افتتاح کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که بنا به گفته کارشناسان کف مترو خط 4 با سقف زیرگذر استاد معین تنها نیم متر فاصله دارد و آیا مسائل ایمنی آن رعایت شده یا نه، گفت: این مساله پیچیدگی پروژه استاد معین بود و این مجموعه از دو شریان اصلی مترو و خیابان آزادی عبور می کند که با اجرای عملیات لاینینگ ایمنی آن ارتقاء خواهد یافت.

حناچی همچنین در مورد وضعیت پل های عابر پیاده اظهار کرد: پل عابر پیاده و پله برقی با این انگیزه ایجاد می شود که مردم بیشتر از آن استفاده کنند، اما شرایط تحریم به خصوص در تامین و سرویس پله برقی مشکلاتی را ایجاد کرده است اما از آنجایی که می توان تحریم ها را به فرصت تبدیل کرد باید بگویم که کل پله برقی های ایستگاه مترو امام حسین (ع) که از خط 6 که به تازگی افتتاح شد، کاملا تولید ایران بوده است.

به گزارش خبرنگاران، در این دو بازدید صبحگاهی شهردار تهران، معاون فنی و عمران شهرداری،رییس سازمان حمل و نقل و شهردار منطقه 2 نیز حضور داشتند.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1928

به "افتتاح زیرگذر استاد تعیین در 22 بهمن و زیرگذر گیشا تا خاتمه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح زیرگذر استاد تعیین در 22 بهمن و زیرگذر گیشا تا خاتمه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید