افزایش نرخ اینترنت آنالیز می گردد

به گزارش پرسینا بلاگ، طی چند روز اخیر اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت با انتشار نامه های جداگانه ای خطاب به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، موج درخواست برای افزایش قیمت اینترنت را به راه انداخته و خواهان بازنگری و تجدیدنظر در قیمت این خدمات شده اند.

افزایش نرخ اینترنت آنالیز می گردد

اپراتورهای اینترنتی راه نجات این صنعت و ارائه سرویس با کیفیت به کاربران را مستلزم افزایش نرخ اینترنت عنوان نموده اند.

در این باره حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی بیان کرد: تعرفه خدمات اینترنت موضوعی کارشناسی است و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت باید دلایل و مستندات خود را برای افزایش تعرفه خدمات به رگولاتوری ارائه نمایند.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اظهارات بعضی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت درباره لزوم افزایش قیمت اینترنت گفت: موضوع افزایش تعرفه خدمات اینترنت باید از ابعاد مختلف آنالیز گردد و شرکت های ارائه دهنده این خدمات به جای طرح موضوع در رسانه ها، دلایل و مستندات خود را به رگولاتوری ارائه نمایند تا مورد آنالیز قرار گیرد.

وی اضافه کرد: در صورت ارائه دلایل و مستندات محکم و کارشناسی شده، این موضوع در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آنالیز شده و قطعاً در تصمیم گیری کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، موثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 723

به "افزایش نرخ اینترنت آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نرخ اینترنت آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید