بازیکنی که ظرفیت نیم فصل درخشش را نداشت

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، عیسی آل کثیر مهاجمی که در ابتدای فصل از تیم پیکان تهران به صنعت نفت آبادان منتقل شد به واسطه عملکرد درخشان این تیم در لیگ و تغذیه مناسبی که از سوی هافبک های تیم می شد توانست عملکرد تقریباً درخشانی از خود به نمایش بگذارد و با زدن 9 گل در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

بازیکنی که ظرفیت نیم فصل درخشش را نداشت

آل کثیر که در تیم هایی قبلی خود مثل نفت تهران و پیکان تهران مهاجمی نیمکت نشین بود و حضور او همواره با حاشیه برای تیم هایش توأم بود در این فصل توانست توانمندی های خود را به خوبی نشان دهد به همین دلیل تیم هایی مثل پرسپولیس تهران به دنبال جذب این بازیکن بودند.

آل کثیر هم با این پیشنهادها هوایی شد و ساز جدایی کوک کرد و حتی گفته می شود با وجود داشتن قرارداد با نفت آبادان، مذاکراتی با تیم پرسپولیس تهران هم داشته است ولی در نهایت باشگاه صنعت نفت آبادان و شخص دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم با جدایی عیسی مخالفت کردند.

این بازیکن که با مخالفت باشگاه صنعت نفت آبادان امکان جدایی از تیم را پیدا نکرده بود، به سمت اقدامات غیرحرفه ای و دور از شأن یک بازیکن لیگ فزونی آورده و چند روزی است که از حضور در تمرینات آماده سازی تیمش سر باز زده است.

این در حالی است که باشگاه هم با قاطعیت اعلام کرده که اجازه خروج این بازیکن را از تیم خود نمی دهد و به نظر می رسد عیسی آل کثیر که می توانست با تداوم درخشش در نیم فصل دوم لیگ برتر برای فصل آینده پیشنهاد مالی قابل توجهی برای خود جفت وجور کند در جهت اشتباه قدم نهاده است و این جهت قطعاً آینده حرفه ای او را با خطر روبرو می کند چرا که چنین رفتاری که البته از سوی این بازیکن تازگی هم ندارد، می تواند باعث عقب نشینی تیم های خواهان وی شود چرا که هیچ تیمی چنین بازیکن پر حاشیه، غیرحرفه ای و دارای رفتارهای بچه گانه را تحمل نمی کند.

صنعت نفت که حتی در نیم فصل اول و به رغم بازی های درخشانی که داشت، همواره با کمبود مهره روبرو بود و نیمکت این تیم با تیم اصلی، فاصله فراوانی داشت برای نیم فصل دوم به علت مسائل مالی نتوانست مهره ای به مجموعه تیم خود اضافه کند به همین دلیل به همه بازیکنان خود نیاز دارد ولی اکنون عیسی آل کثیر هم برای خود و هم برای تیمش که در جهت خوبی قرار گرفته، حاشیه درست کرده است این در حالی است که بازیکنی مثل عقیل کعبی که از سوی باشگاه استقلال تهران به صورت رسمی درخواست جذب دریافت کرده بود بعد از مخالفت باشگاه صنعت نفت آبادان، بدون هیچ گونه حاشیه ای به تمرینات خود در نفت آبادان ادامه و حرفه ای بودن خود را نشان داد.

حتی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم هم برخی تیم هایی لیگ فزونی مثل ذوب آهن، پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را خواهان خود می دید ولی به قرارداد حرفه ای خود با صنعت نفت آبادان پایبند ماند و به کارش ادامه داد ولی عیسی آل کثیر نشان داد ظرفیت نیم فصل درخشش در لیگ برتر را ندارد و اکنون آینده حرفه ای خود را با خطر روبرو کرده است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3089

به "بازیکنی که ظرفیت نیم فصل درخشش را نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که ظرفیت نیم فصل درخشش را نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید