با وجود همکاری با دو شرکت هواپیمایی؛ چرا فدراسیون فوتبال پول بلیت سفر بانوان را از وزارت ورزش گرفت؟

به گزارش پرسینا بلاگ، در حالی که فدراسیون فوتبال با دو شرکت هواپیمایی ارتباط و همکاری نزدیکی دارد اما پول سفر تیم بانوان را از وزارت ورزش و جوانان طلب نموده است.

با وجود همکاری با دو شرکت هواپیمایی؛ چرا فدراسیون فوتبال پول بلیت سفر بانوان را از وزارت ورزش گرفت؟

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال در چند ماه اخیر مانور زیادی روی عقد قرارداد با یک شرکت و توافق با یک شرکت دیگر هواپیمایی داده است. رئیس یکی از این شرکت ها در ستاد جام جهانی عضو است و تیم ملی فوتبال بزرگسالان با پرواز این شرکت برای برگزاری مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 به سفر می رود.

شرکت دیگر نیز وظیفه جابجایی اعضای تیم فوتبال بانوان را برعهده داشت و این تیم با پرواز اختصاصی به ازبکستان رفت و قرار است سفر بانوان فوتبالیست به هند برای برگزاری مسابقات جام ملت های آسیا نیز با پرواز این شرکت صورت گیرد.

شهره موسوی نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال امروز مصاحبه ای با سایت این فدراسیون انجام داده و در بخشی از آن با اشاره به حضور وزیر ورزش در تمرین تیم ملی بانوان گفته است: ایشان پس از ارائه پیشنهاد کادر فنی و فدراسیون، این موضوع را پذیرفتند که هزینه رفت و برگشت تیم ملی فوتبال بانوان به منظور برگزاری اردوی 10 روزه به شارلوای بلژیک را تقبل نمایند.

حال این سؤال مطرح می گردد که فدراسیونی که مدعی عایدیزایی بود و با دو شرکت هواپیمایی همکاری نزدیکی دارد چرا باید پول سفر تیم بانوان را از وزارت ورزش بگیرد؟ ممکن است گفته گردد قرارداد یکی از این دو شرکت فقط برای تیم ملی فوتبال بزرگسالان مردان است، اما این سؤال پیش می آید که چرا از شرکت دیگر که پرواز ملی پوشان بانوان را برعهده داشت یاری گرفته نشد؟

اصولاً چرا باید وزارت ورزش هزینه رفت و برگشت فدراسیونی که مدعی عایدی 10 میلیون یورویی بود (حدود 300 میلیارد تومان) را تقبل کند؟ اینکه وزارت ورزش و جوانان به تیم های مختلف به ویژه بانوان یاری کند، خوب است اما بهتر است فدراسیون فوتبال به این سؤال پاسخ دهد که چگونه است نمی تواند هزینه بلیت سفر بانوان - که در مقایسه با دیگر هزینه های اجرا شده زیاد نیست- را تأمین کند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7860

به "با وجود همکاری با دو شرکت هواپیمایی؛ چرا فدراسیون فوتبال پول بلیت سفر بانوان را از وزارت ورزش گرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وجود همکاری با دو شرکت هواپیمایی؛ چرا فدراسیون فوتبال پول بلیت سفر بانوان را از وزارت ورزش گرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید