جریمه برای پنهان کاری ایرفرانس

به گزارش پرسینا بلاگ، دادگاه کار پاریس، شرکت هواپیمایی ایرفرانس را بابت پنهان کاری در فعالیت های اقتصادی به پرداخت جریمه محکوم کرد.

جریمه برای پنهان کاری ایرفرانس

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یکی از وکلای این پرونده امروز (دوشنبه) بیان نمود دادگاه کار پاریس، شرکت ایرفرانس را به خاطر پنهان کاری درخصوص یکی از پیمانکاران سابق به نام پرتوری(Pretory) که پس از حملات 11سپتامبر 2001 برای برخی پروازهای این شرکت ماموران امنیتی تامین می کرد، به جریمه محکوم کرده است.

ژان ژاک برتران که از حدود 20 شاکی(ماموران امنیتی) دفاع می کند، گفت با توجه به نظر دادگاه مبنی بر تمام وقت بودن قرارداد این نیروها، شاکیان باید به طور متوسط 30 هزار یورو غرامت دریافت کنند.

این پیمانکار در خاتمه سال 2003 در آستانه ورشکستگی قرار گرفت. دادگاه تجدیدنظر پاریس در سال 2016 و دیوان محاسبات در سال 2017 پیش از این حکم کیفری، ایرفرانس را به پرداخت 150 هزار یورو جریمه مجبور کرده بودند.

ایرفرانس متهم شده که در فاصله سپتامبر 2001 تا خاتمه سال 2003، به پرتوری که به شرکت های فراسرزمینی واگذار شده، متوسل شده تا از پرداخت ساعات تعیین کار خودداری و از این طریق از انجام تعهدات مالی فرار کند.

گردش مالی این پیمانکار از حدود 1.2 میلیون یورو در سال 1999 به 21 میلیون یورو در سال 2003 افزایش یافت. این پرونده در سپتامبر سال 2002 آشکار شده است.،ایرنا

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1922

به "جریمه برای پنهان کاری ایرفرانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه برای پنهان کاری ایرفرانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید