دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است

به گزارش پرسینا بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران-مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان باهدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف مالی و افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموختگانی که فاقد تجربه اجرایی می باشند، نسبت به برگزاری دوره های مهارتی اقدام می نماید. این مرکز آموزشی به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تأسیس شده و زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می نماید.

دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است

از طرف دفتر آموزش ها غیردولتی وزارت علوم مأموریت های مختلفی به مؤسسات آموزش عالی آزاد ازجمله دانش پژوهان واگذار شده است که هدف آن آموزش نیروی انسانی متخصص و مورداحتیاج بخش های مختلف مالی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آن ها محول می شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

ارائه خدمات آموزشی در قالب آموزش های عالی آزاد، آموزش های تکمیلی بین سطوح تحصیلی و دوره های آمادگی فراگیر پیغام نور را می توان اشاره نمود.

آموزش های عالی کوتاه مدت مهارتی (عالی آزاد) به چه دوره هایی اطلاق می شود؟

به آموزش های غیررسمی اطلاق می شود که بر اساس احتیاج متقاضیان برای ارتقاء شغلی شاغلان بخش های مختلف و همچنین دانش آموختگان دانشگاه ها در ساعات آموزشی متنوع و سرفصل مشخص تدوین و به تصویب رسیده و تجمیع آن منجر به یک مقطع تحصیلی نخواهد شد و در سرانجام دوره به دانش آموختگان این دوره ها گواهی گذراندن دوره بدون استفاده از عناوین رسمی دانشگاه (مانند کاردانی، کارشناسی و ... یا معادل آن ها) اعطاء می شود .

آموزش های تکمیلی بین سطوح تحصیلی چیست؟

دوره های آموزش عالی تکمیلی بین سطوح تحصیلی دوره های کوتاه مدتی هستند که در بین مقاطع تحصیلی آموزش عالی به منظور ارتقای بهره وری نیروی کار، افزایش دانش و مهارت، ارتقا شغلی و حرفه ای مطابق با فناوری روز، در آغاز و یا حین کار در محیط کار، کارگاه و یا مراکز آموزش ارائه می شود .

1-افزایش مهارت و توانمندی نیروی انسانی و پاسخ گوئی سریع به احتیاجهای آموزشی مشاغل جامعه .

2-کوتاه کردن زمان اجرای دوره های آموزشی و شتاب بخشیدن به فرایند تربیت نیروی انسانی کارآمد و کاهش هزینه های آموزش .

3-افزایش انعطاف پذیری در ارائه آموزش های مهارتی متناسب با مقتضیات حوزه های شغلی، شرایط محیطی، بومی، آمایش سرزمین و متناسب با تفاوت های فردی فراگیران .

آمادگی آزمون فراگیر پیغام نور به چه دوره ای اطلاق می شود؟

به آموزش هایی اطلاق می شود که متقاضیان برای آمادگی و افزایش سطح دانش برای شرکت در آزمون های آمادگی فراگیر پیغام نور احتیاجمند گذراندن آن می باشند. گفتنی است سرفصل های هر رشته بر اساس مصوبات دانشگاه پیغام نور در زمان ثبت نام این دوره ها به صورت رسمی اعلام شده و مؤسسه مجری موظفبه ارائه آموزش ها بر اساس سرفصل های ابلاغی از سوی دانشگاه پیغام نور و سازمان سنجش می باشد .

شیوه های ارائه خدمات آموزشی

دوره های آموزشی در قالب حضوری، نیمه حضوری و مجازی به متقاضیان ارائه می شود .

نزدیک به دو دهه کوشش مستمر

دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است که بیش از 15 سال برای به بار نشستن آن کوشش شده است. فرهنگ کار، رشد و شکوفایی، فرهنگ خدمت رسانی و پیشرفت با استعانت از خداوند و یاری از قابلیت ها و توان جوانان میهن اسلامی .

این مؤسسه دارای پرسنلی جوان، خلاق و تحصیل کرده با سابقه برگزاری بیش از صدها دوره حضوری و غیرحضوری و انتشار بیش از 210 عنوان کتاب با مشارکت اساتید برتر ایران در رشته های مختلف، رکن اثرگذاری در ارائه خدمات کیفی آموزشی در سطح کشور است و با ارائه خدمات آموزشی به حدود 15000 نفر در طول هرسال نقش بسزایی را در این امر ایفا کرده است .

رسالت ما

مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان به عنوان سازمانی سرآمد، رسالت خود را تحقق شعار مهارت آفرینی، کارآفرینی و ارزش آفرینی قرار داده است .

در زنجیره فعالیت های مؤسسه کوشش تمام مدیران، اساتید، پرسنل و شرکای تجاری دانش پژوهان به گونه ای است که آغاز آن خواست و احتیاج دانش پذیر و سرانجام آن رضایت و خشنودی وی می باشد .

افتخارات ما

ارائه خدمات آموزشی بالغ بر 15000نفر در طول هر سال

چاپ و انتشار بیش از 210 عنوان کتاب آموزشی و یاری آموزشی

اخذ مجوز برگزاری آزمون آیلتس (IELTS) از سازمان آموزش سنجش کشور به صورت آفسایت آیلتس تهران

اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت در سازمان ISO9001:2015

اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت خطوط راهنما برای آموزش ISO10015:1999

اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت-خطوط راهنمای رضایت مشتری ISO1004:2018 و iso1002:2018

اخذ مجوز انتشار فصلنامه علمی هنر چهارم

اخذ مجوز برگزاری همایش ملی معماری داخلی و دکوراسیون از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

اخذ مجوز برگزاری بیش از 110 عنوان دوره آموزش از وزارت علوم تحقیقات و فناوری

همکاری آموزشی با دانشگاه پیغام نور

همکاری آموزشی با سازمان بورس و اوراق بهادار

همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

همکاری آموزشی با کانون وکلای اصفهان

همکاری آموزشی با شرکت فولاد مبارکه اصفهان

همکاری آموزشی با سازمان نظام کاردان ها

همکاری انتشاراتی با موسسه فرهنگی و دیجیتال دانش پژوهان عالی قاپو

اخذ لوح تقدیر و سپاس شرکت در بیش از 50 دوره نمایشگاه و رویداد بین المللی

اخذ گواهینامه تایید فنی و انتشار نرم افزار شبکه اجتماعی کاریابی کاروکیا به شماره 1629985

اخذ گواهینامه تایید فنی و انتشار سامانه آموزش مجازی مهر دانش پژوهان به شماره 1323996

اخذ گواهینامه تایید فنی و انتشار سیستم مدیریت محتوای نویسه به شماره 1708012

اخذ گواهینامه تایید فنی و انتشار سامانه مدیریت ارتباط با مشتری آوای دانش به شماره 1457020

اخذ گواهینامه تایید فنی و انتشار نرم افزار مدیریت مجوز و محافظ نرم افزاری حامی دانش به شماره 1324635

پیروزیت بدون کوشش حاصل نمی شود

مدیران و مؤسسین هر مجموعه ای ازجمله دانش پژوهان فعالیت خود را با یک ایده آغاز می نمایند و برای به بار نشستن آن برنامه ریزی، سازمان دهی ، همکاری و کوشش کرده اند خلاقیت و پشتکار نشان داده اند تا نهال کسب وکارشان رشد کرده، پیروز شود و به ثمر بنشیند و نام و نشان و برند آن مجموعه نشان دهنده سابقه تاریخی و پشتوانه آن همه کوشش است .

دراین بین مشاهده شده است، بعضی افراد سودجو با روش های غلط و متغلبانه و مجرمانه به دنبال سوءاستفاده از نام تجاری دانش پژوهان هستند تا از این حسن شهرت سوءاستفاده نمایند تا ره صد ساله را یک شبه طی نمایند بدون آنکه رنج کوشش را بر خود بخرند و خرد را به کارگیرند به دنبال پیروزیت و کسب مال غیرمآغاز می باشند .

یکی از این اقدامات راه اندازی بنیادی به نام بنیاد علمی دانش پژوهان می باشد که فعالیت آن توسط مراجع نظارتی غیرقانونی اعلام شده است. یکی دیگر از این اقدامات استفاده از آرم و لگوی مشابه دانش پژوهان با راه اندازی سایت های جعلی فیک می باشد .

امیدواریم نهادهای نظارتی و قضایی برخورد قاطعی با این گونه رویه ها در فضای مجازی داشته باشند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5716

به "دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید