دلیل مخالفت عضو هیات مدیره استقلال با استراماچونی معین شد

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، استقلالی ها پس از بالا و پایئن کردن فراوان انتها برای جانشینی شفر به یک گزینه ایتالیایی به اسم آندره آ استراماچونی رسیدند تا یک ایتالیایی جای یک آلمانی را روی نیمکت این تیم بگیرد.

دلیل مخالفت عضو هیات مدیره استقلال با استراماچونی معین شد

طی روزهای اخیر مدیرعامل باشگاه به همراه معاونش برای انجام مذاکرات مستقیم با این گزینه راهی کشور ترکیه شدند. مذاکراتی که هنوز به نتیجه نرسیده و مرد ایتالیایی پاسخ نهایی اش را به آبی ها نداده است.

میرشاد ماجدی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه ای گلایه آمیز مخالفت خود را با این مرد ایتالیایی اعلام نمود که این مصاحبه با واکنش های زیادی از سوی طرفداران روبرو شد.

با رمزگشایی از صحبت های عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به این نتیجه می رسیم که اعضای هیئت مدیره در جریان کامل این انتخاب قرار نداشته اند و تنها با اعلام یک اسم از انتخاب مدیریت باشگاه آگاه شده اند.

خلیل زاده یکی از اعضای هیئت مدیره اعلام می نماید ماجدی از سوی هیئت مدیره برای نهایی کردن و امضای قرارداد مربی جدید به ترکیه برود اما ماجدی به همان دلیل که در جریان این انتخاب قرار نداشت از سفر به ترکیه امتناع می ورزد.

گلایه های ماجدی معین می نماید دلخوری او از مدیریت باشگاه نه به جهت انتخاب استراماچونی و نه اصلاً برای انتخاب یک مربی خارجی می باشد بلکه علت اصلی دلخوری ماجدی انتخاب بدون مشورت با هیئت مدیره است.

مدیریت باشگاه پیش از این نیز از هیئت مدیره برای انتخاب های فنی اختیار لازم را گرفته بود و با استفاده از همین اختیارات بود که تصمیماتی مثل اضافه کردن فرهاد مجیدی به کادر فنی، برکناری شفر و دادن حکم سرمربی موقت به فرهاد مجیدی نموده بود.

از دیدگاه اعضای هیئت مدیره بخصوص ماجدی، مدیرعامل باشگاه می تواند امروز هم از همان اختیارات استفاده نموده و مربی مورد نظر را انتخاب و با مسئولیت خودش با او قرارداد ببندد و نیازی به امضای ماجدی ذیل این قرارداد نیست.

حال باید دید که آیا فتحی در این شرایط شخصاً مسئولیت عقد قرارداد با استراماچونی را خواهد پذیرفت یا خیر؟

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 593

به "دلیل مخالفت عضو هیات مدیره استقلال با استراماچونی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل مخالفت عضو هیات مدیره استقلال با استراماچونی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید