دو انتصاب در صدا و سیما

به گزارش پرسینا بلاگ، با حکم معاون برون مرزی صدا و سیما، ابراهیم علی برزی به سمت مدیر شبکه جهانی سحر و همچنین با حکم معاون صدا محمدرضا مهدیار اسماعیلی به سمت مدیر شبکه رادیویی اقتصاد منصوب شدند.

دو انتصاب در صدا و سیما

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی سازمان صداو سیما، با حکم پیمان جبلی معاون برون مرزی، ابراهیم علی برزی مدیر شبکه جهانی سحر شد.

در حکم علی برزی آمده است: شایسته است با توجه به گستردگی کانال های رادیویی و تلویزیونی آن شبکه و با وجود کثرت شبکه های رقیب و نظر به اهمیت مناطق تحت پوشش شبکه، در تحقق اهداف و ماموریت های این معاونت اهتمام جدی کنید.

در حکم انتصاب علی برزی، ارتقای ضریب نفوذ و پوشش محتوایی برنامه ها برای قشرهای مختلف مخاطبان، حفظ و ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات رادیویی و تلویزیونی و برنامه های خبری با هدف اطلاع رسانی سریع و صحیح به مخاطبان، توجه ویژه و بهره گیری از ظرفیت نیروی انسانی موجود در شبکه، پیگیری ویژه جهت تبدیل شدن به HD و برندسازی شبکه ای و اشاعه سبک زندگی ایرانی اسلامی، تدوین مخاطب شناسی مجدد جهت گسترش پوشش رسانه ای با ایجاد اتاق فکر در سطوح مختلف کاری و در حوزه های متنوع مخاطبان، بهره گیری موثرتر و بروزتر از رسانه های مکمل در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و پیام رسان، توجه هر چه بیشتر به ظرفیت های زبانی داخلی کشور برای تامین نیازهای شبکه به ویژه در حوزه زبان گردانی از جمله اهداف و ماموریت های شبکه سحر عنوان و تاکید شده است.

علی برزی پیش از این، سمت های مدیریت دفتر نمایندگی صداوسیما در بغداد، مدیریت کانال کردی شبکه سحر، مدیریت فیلم و سریال این شبکه و مدیریت فیلم و سریال شبکه الکوثر را در کارنامه مدیریتی خود داشته است.

با حکم حمیدرضا شاه آبادی- معاون صدا، محمدرضا مهدیار اسماعیلی هم به سمت مدیریت شبکه رادیویی اقتصاد منصوب شد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، محمدرضا مهدیار اسماعیلی اقتصاددان و دارای تحصیلات دکتری رشته علوم اقتصادی و عضو هیات علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع) است که پیش از این دبیری شورای اقتصاد معاونت صدای جمهوری اسلامی را عهده دار بوده است.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1079

به "دو انتصاب در صدا و سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو انتصاب در صدا و سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید