ساختمان های سازمان مدیریت پسماند برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی می شوند

به گزارش پرسینا بلاگ، مدیر ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از ضدعفونی شدن 15 ساختمان سازمان مدیریت پسماند برای مقابله با ویروس کرونا به صورت روزانه خبرداد.

ساختمان های سازمان مدیریت پسماند برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی می شوند

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش ، قنبر جمعه وند، مدیر نظارت و ارزیابی امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه روزانه 15 ساختمان تحت پوشش سازمان ضدعفونی می شوند، گفت: به صورت روزانه 10 ایستگاه میانی خدمات شهری، دو ساختمان اداری، یک ساختمان لجستیکی و مرکز کهریزک با 15 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده شست و شو می شوند.

او با اشاره به تعدادی از این ساختمان ها اضافه نمود: ساختمان اداری شوش و ایستگاه های خدمات شهری، سکو های پسماند تخلیه داراباد، حکیمیه، زنجان، کوهک، یاران، جهاد، صالح آباد، آزادگان، شهید آوینی، بیهقی و هرندی از جمله فضا هایی هستند که به صورت روزانه ضدعفونی می شوند.

جمعه وند با بیان اینکه این اقدام از 10 روز قبل شروع شده است و تا زمان برطرف خطر شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، مطرح نمود: روزانه بالغ بر 60 نیروی سازمان پسماند مسئولیت ضدعفونی ساختمان ها را برعهده دارند تا کارمندان و مراجعان به این ساختمان ها با حداقل خطر در مورد ابتلا به ویروس کرونا روبرو باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3220

به "ساختمان های سازمان مدیریت پسماند برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان های سازمان مدیریت پسماند برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید