سندرز از توطئه انتخاباتی ترامپ پرده برداشت

به گزارش پرسینا بلاگ، فارس نوشت: برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت گفت که ترامپ کوشش می نماید تا حضور مردم برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را کاهش دهد.

سندرز از توطئه انتخاباتی ترامپ پرده برداشت

سندرز که با شبکه خبری سی ان ان مصاحبه می کرد، گفت: ترامپ احمق نیست، وی می داند که اگر مشارکت گسترده ای در این انتخابات وجود داشته باشد وی بازنده است. وی و دوستانش معتقدند که می توانند به وسیله نابود کردن اداره پست، رای دادن را کاهش دهند.

سناتور ایالت ورمونت در ادامه این مصاحبه تاکید نمود: ما اجازه نمی دهیم که این اتفاق بیفتد.

دونالد ترامپ روز پنجشنبه گفت در حال ایجاد مانع در مقابل کوشش دموکرات ها به منظور لحاظ بودجه برای خدمات پستی آمریکا و زیرساخت های انتخاباتی در لایجه جدید کمکی کروناویروس است. اقدامی که به گزارش فرانس 24 مانع آمریکایی های بیشتری برای رای دادن به صورت پستی در دوران کرونا می گردد.

دموکرات های کنگره در همین خصوص گفتند ترامپ در حال کوشش برای ضربه زدن به سرویس پستی است تا بتواند از این طریق شانس خود را برای انتخاب دوباره بالا ببرد، زیرا او در نظرسنجی های انتخاباتی از جو بایدن نامزد حزب دموکرات عقب است.

دموکرات ها ترامپ و حزبش را به کوشش برای سخت تر کردن رای گیری برای آمریکایی ها متهم می نمایند. به گفته کارشناسان، نگرانی درباره ابتلا به کووید-19 مانع نیمی از رای دهندگان آمریکایی پای صندوق های رای در انتخابات سوم نوامبر خواهد شد.

23311

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 5077

به "سندرز از توطئه انتخاباتی ترامپ پرده برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز از توطئه انتخاباتی ترامپ پرده برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید