شکایت 9 میلیون دلاری پادووانی از استقلال!

به گزارش پرسینا بلاگ، لئوناردو پادووانی چندی پیش گفت که از باشگاه استقلال به فیفا شکایت کرده و خواستار دریافت غرامت از این باشگاه شده است.

شکایت 9 میلیون دلاری پادووانی از استقلال!

قیم مدیر روابط بین الملل باشگاه استقلال در گفتگو با رادیو تهران در مورد شایعه درخواست 6 میلیون یورویی این بازیکن گفت: این رقم صحت ندارد، چون پادووانی 9 میلیون دلار درخواست غرامت کرده است.

او اضافه کرد: ما در حال مذاکره هستیم و قصد داریم بهترین اتفاقات برای این تیم بزرگ رخ بدهد. این بازیکن مهرماه سال قبل و زمانی که ما در باشگاه نبودیم به فیفا شکایت کرده است. البته فیفا فقط 100 هزار دلار را برای پرداخت به این بازیکن تائید کرده است. زمانی که سعادتمند به باشگاه آمد برای این بازیکن پیام فرستاد و حتی پیگیر شرایط او شدیم، اما وقتی رای او به باشگاه آمد متوجه شدیم که پادووانی 9 مییون دلار ادعای غرامت کرده بود.

مدیر روابط بین الملل استقلال تاکید کرد: بعید است دادگاه CAS رای فیفا را بشکند، من که چنین چیزی را در پرونده های فیفا ندیده ام. ما منتظر بودیم تا وی شماره حسابش را تائید کند، ولی او این کار را نکرد و وکیل او گفت که قصد دارد به دادگاه CAS شکایت کند، حتی به او گفتم اگر قصد شکایت هم دارد مطالبات 100 هزار دلاری پادووانی را دریافت کند، اما وی این موضوع را قبول نکرد.

او اعلام کرد: این بازیکن خیلی حق دارد و ما هم پیگیر شرایط این بازیکن هستیم. اینکه او اعلام کرده ما اصلا شرایطش را پیگیر نشدیم اصلا درست نیست، چون واقعا از روزی که به باشگاه آمدیم همه چیز را پیگیری کردیم. قبول داریم که یکسری بی مهری ها به او شده بود، ولی اینکه بگوییم مدیران جدید وقتی او شکایت کرده سراغش را گرفتند، کم لطفی است.

مدیر روابط بین المل استقلال شرح داد: سعی داریم در روابط مان با خارجی ها محبت آمیز رفتار کنیم. در مورد بویان و شفر هم باید پول این نفرات را پرداخت کنیم تا مسئله ای باشگاه را تهدید نکند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4726

به "شکایت 9 میلیون دلاری پادووانی از استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت 9 میلیون دلاری پادووانی از استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید