عوامل انتشار خبر بازداشت دولت آبادی بازداشت می شوند

به گزارش پرسینا بلاگ، روابط عمومی دادستانی تهران اعلام کرد: دادستان تهران دستور شناسایی، تعقیب کیفری و دستگیری عوامل و مرتبطین ناشران اخبار مربوط به بازداشت عباس جعفری دولت آبادی دادستان سابق تهران را به دادسرای ویژه فرهنگ و رسانه تهران صادر کرد.

عوامل انتشار خبر بازداشت دولت آبادی بازداشت می شوند

به گزارش روابط عمومی دادستانی تهران، علی القاصی در بیانیه ای هشدار داد: افراد و فعالین در این حوزه مواظب باشند با انتشار چنین اخبار جعلی موجبات تعقیب و مسئولیت کیفری خود را فراهم نیاورند.

از آنجا که برخی افرد معاند و معلوم الحال در فضای مجازی به دنبال تخریب قضات و مسئولین قضایی در گذشته و حال بوده و هستند و به زعم خود با انتشار اخبار جعلی در شبکه های معاند نظام موجبات تخریب دستگاه قضایی در اذهان مردم را فراهم می آورند، با توجه به اینکه اقدامات مذکور مجرمانه و مستوجب تعقیب کیفری مرتکبین آنها است لذا کسانی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار این مطالب می نمایند تحت تعقیب قانونی قرار می گیرند.

از جمله این اخبار ساختگی مربوط به خبر کذب بازداشت دادستان عمومی و انقلاب سابق تهران آقای جعفری دولت آبادی و برخی قضات دیگر و بعضاً مربوط به تخریب برخی مسئولان سابق قوه قضاییه بوده است.

در پی انتشار اخباری مبنی بر بازداشت دادستان سابق تهران، عباس جعفری دولت آبادی امروز خبر بازداشت خود را تکذیب کرد.

وی گفت: خبر منتشر شده درباره بازداشت خود را تکذیب می کنم و حق خود را مبنی بر پیگرد قانونی از کسانی که این خبر کذب را انتشار دادند محفوظ می دارم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 1070

به "عوامل انتشار خبر بازداشت دولت آبادی بازداشت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوامل انتشار خبر بازداشت دولت آبادی بازداشت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید