فجر هنوز پیشنهاد همکاری به ایسفا نداده است

به گزارش پرسینا بلاگ، نایب رییس انجمن فیلم کوتاه ایران بیان نمود نامزد های دهمین جشن فیلم کوتاه برای حضور در جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

فجر هنوز پیشنهاد همکاری به ایسفا نداده است

به گزارش گروه سیاسی پرسینا بلاگ، کاوه سجادی حسینی نایب رییس انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا درباره حضور فیلم های کوتاه در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: انجمن فیلم کوتاه ایران همه نامزد های دهمین جشن فیلم کوتاه را به دبیرخانه جشنواره معرفی نموده است. البته با توجه به اینکه تنها فیلم های کمتر از 15 دقیقه می توانند در این رقابت حضور داشته باشند، تنها 6 یا 7 فیلم واجد این شرایط هستند.

وی اعلام کرد: چندی پیش در جلسه ای که با ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر داشتیم، پیشنهاد هایی برای حضور فیلم های کوتاه در جشنواره ارائه کردیم که از آن جمله می توان به رونمایی و نمایش اول فیلم های کوتاه در این جشنواره اشاره نمود. همچنین پیشنهاد کردیم یک هیات کاملا منفک از هیات انتخاب فیلم بلند که ایسفا نیز در آن نقش داشته باشد، آثار کوتاه را انتخاب نمایند.

نایب رییس انجمن فیلم کوتاه ایران ادامه داد: البته اجرایی شدن این پیشنهادات به دلیل زمان محدودی که وجود داشت، امکان پذیر نشد و باید دید این پیشنهاد ها در دوره بعدی جشنواره اجرایی می گردد یا خیر.

وی درباره همکاری ایسفا با جشنواره فیلم فجر سال جاری گفت: تا امروز که پیشنهادی برای همکاری به ایسفا از سوی جشنواره فیلم فجر ارائه نشده است.

سجادی حسینی در خاتمه گفت: البته این را باید بگویم که فیلم کوتاه نیز بخشی از سینما به شمار می رود و فرقی نمی کند هیات انتخاب و یا هیات داوران حتماً از اعضای انجمن فیلم کوتاه باشند یا سینماگرانی از شاخه های مختلف، به هرحال حضور سینماگران انتخاب های جالبی را به همراه داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2787

به "فجر هنوز پیشنهاد همکاری به ایسفا نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فجر هنوز پیشنهاد همکاری به ایسفا نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید