لندن ، گزارش و عکس از اقدامات گروه شورش علیه انقراض

به گزارش پرسینا بلاگ، گروه شورش علیه انقراض سعی دارد با نافرمانی مدنی، توجه ها را به وضعیت نگران کنندۀ محیط زیست و آینده سیارۀ زمین جلب کند.

لندن ، گزارش و عکس از اقدامات گروه شورش علیه انقراض

هواداران محیط زیست عضو جنبش بین المللی موسوم به شورش علیه انقراض در آخرین روز از دور جدید اعتراضات خود، فعالیت ها در مراکز مالی لندن را هدف قرار دادند.

آنها وارد ساختمان بورس لندن شده و درهای ورودی به این ساختمان را بستند.

اعضای این گروه همچنین رفت و آمد متروها را در ایستگاه کاناری وارف لندن مختل کردند و در حالی که از قطارها بالا رفته بودند، پرده نوشته هایی را به اهتزاز درآوردند که روی آنها نوشته شده بود: ادامۀ کسب و کار به شیوۀ کنونی مساوی با مرگ زمین است.

این گروه که سعی دارد به یاری شیوه های نافرمانی مدنی، توجه ها را به وضعیت نگران کنندۀ محیط زیست و آینده سیارۀ زمین جلب کند، از هفته گذشته اختلالات زیادی را در فعالیت های مالی لندن بوجود آورده است.

مسدود کردن خیابان ها بسیاری از مراکز کلیدی لندن از جمله پل واترلو و طاق مرمر (Marble Arch) که باعث ایجاد ترافیکی سنگین در این شهر و اختلال در رفت و آمد سرویس های حمل و نقل عمومی شد، همچنین تخریب یکی از درهای ساختمان شل و حضور نیمه برهنه در مجلس عوام بریتانیا از دیگر فعالیت های اعتراضی آنها در این هفته بود.

هدف آنها از این اقدامات، جلب توجه مراکز مالی-صنعتی به موضوع تغییرات آب و هوایی و تاثیر ویرانگر فعالیتهای صنعتی بر سیاره زمین اعلام شده است.

پلیس خاطرنشان کرد که تا کنون 1088 نفر را در ارتباط با اعتراضات اخیر دستگیر نموده است.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 420

به "لندن ، گزارش و عکس از اقدامات گروه شورش علیه انقراض" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لندن ، گزارش و عکس از اقدامات گروه شورش علیه انقراض"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید