مطمئنم کرونا را بزودی شکست می دهیم ، نباید با اخبار منفی مردم را بترسانیم

به گزارش پرسینا بلاگ، بازیگر سینما و تلویزیون درباره ترسی که از انتشار ویروس کرونا در جامعه وجود دارد گفت: همیشه این اعتقاد را دارم که در برخورد با مسائل باید به نیمه پر لیوان اشاره کرد و همیشه به آینده امیدوار بود.

مطمئنم کرونا را بزودی شکست می دهیم ، نباید با اخبار منفی مردم را بترسانیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، فلور نظری، بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص انتشار ویروس کرونا و ترس و وحشتی که در جامعه با خبرهای غیر واقعی وجود دارد و مردم را نگران کرده است به دانشجو گفت: من همیشه در فضای مجازی و صفحه اینستاگرام خود سعی کردم پست های مثبت و امید بخش بگذارم. نه الان که در این شرایط و ترس در خانواده ها قرار داریم؛ بلکه همیشه این اعتقاد را دارم که در برخورد با مسائل باید به نیمه پر لیوان اشاره کرد و همیشه به آینده امیدوار بود نه اینکه با اخبار منفی موجب ترس دیگران شویم.

فلور نظری در ادامه با بیان اینکه من همیشه برای بیان امیدواری و و نگاه مثبت داشتن از خودم و آشنایان و اطرافیانم برای مردم مثال زده ام و امیدوارم مردم دوست داشتنی کشورم که همیشه در برخورد با حوادث، بهترین کارها را انجام داده اند و به همدیگر کمک کرده ایم تا حوادث را پشت سر بگذاریم، این بار هم با رعایت مسائل بهداشتی، باید قوی باشیم، روحیه مان را حفظ کنیم، همیشه امید داشته باشیم تا رو به جلو حرکت کنیم و مطمئنم کرونا را بزودی شکست میدهیم.

نظری، بازیگری که بیشتر در سریال های تلویزیونی خوش درخشیده است، به خبرنگار خبرنگاران گفت: اخیرا دو پیشنهاد بازی برای سریال داشتم که چون از کارگردان شناخت کافی نداشتم و برای دومی نقش پیشنهادی را دوست نداشتم، به هر دو جواب منفی دادم.

نظری در ادامه گفت: فعلا فقط به تدریس بازیگری مشغولم و نفس به نفس دانشجویانم زندگی می کنم و از کنار با آنها و این همه نشاط و امید به آینده لذت می برم و مشغول نوشتن کتابی درباره بازیگری هستم که به نیمه های کار خود رسیده است و امیدوارم اثر خوبی شود.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3492

به "مطمئنم کرونا را بزودی شکست می دهیم ، نباید با اخبار منفی مردم را بترسانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطمئنم کرونا را بزودی شکست می دهیم ، نباید با اخبار منفی مردم را بترسانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید