مهربان: با میانگین سنی 21 سال در مسابقات ولادی قفقاز شرکت کردیم، با ناداوری طلا را از ابراهیمی گرفتند

به گزارش پرسینا بلاگ، مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: محمدجواد ابراهیمی همه حریفان روس خود را در جام آلانز شکست داد و در مبارزه پایانی هم با ناداوری روبرو شد که طلا را از دست داد.

مهربان: با میانگین سنی 21 سال در مسابقات ولادی قفقاز شرکت کردیم، با ناداوری طلا را از ابراهیمی گرفتند

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد تیم اعزامی به جام بین المللی آلانز روسیه گفت: ما با تیم کامل در این رقابت ها شرکت ننموده بودیم و میانگین سنی تیم ما 21 سال بود. علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم عضو تیم ملی کشتی امید بود، مجید داستان در 61 کیلوگرم در رده سنی جوانان است، امیرمحمد یزدانی در 65 کیلوگرم هرچند سال جاری ملی پوش بزرگسالان ما بود اما زیر 20 سال است. باتجربه ترین کشتی گیر اعزامی ما به این رقابت ها در وزن 92 کیلوگرم بود که محمدجواد ابراهیمی هم 26 ساله است. عباس فروتن و امیرحسین زارع در 97 و 125 کیلوگرم زیر 20 سال هستند.

وی ادامه داد: مسابقه ای که در ولادی قفقاز برگزار گردید، به نوعی 80 درصد سرمایه های کشتی روسیه در آن شرکت داشتند. علاوه بر این قهرمانان بزرگی از آمریکا، گرجستان، مغولستان و ازبکستان به روسیه آمده بودند و مسابقات از سطح کیفی بالایی برخوردار بود.

مربی اعزامی به ولادی قفقاز در مورد در مورد عملکرد 6 کشتی گیر شرکت کننده در این رقابت ها اعلام نمود: سرلک مبارزه خوبی با عظمت توسکایف داشت، هرچند او را در لیگ برتر شکست داده بود اما این بار مغلوبش شد و با توجه به اینکه، توسکایف سرگروه نشد، سرلک هم از دور رقابت ها حذف شد. داستان جوانی است که برای اولین بار در تورنمنت بزرگسالان شرکت می کرد و مهم ترین مسابقه ای که شرکت نموده بود، قهرمانی کشور بود که آنجا اول شد و به همین دلیل کادرفنی انتخابش کرد. او باید از این تورنمنت نهایت استفاده را ببرد. او هم به یک کشتی گیر روس باخت. باید از این پس باانگیزه تر کشتی بگیرد. امیرمحمد یزدانی در کشتی اولش گری گویگریف قهرمان سابق جهان را شکست داد. با دومین روس، آنطور که انتظار می رفت کشتی نگرفت و بازنده شد. در همین مبارزه از ناحیه آرنج هم آسیب دید و باعث شد در مبارزه شانس مجدد نتواند با همه توانش شرکت کند.

مهربان اضافه نمود: محمدجواد ابراهیمی عملکرد خوبی داشت، رقبایش را یکی پس از دیگری شکست داد. هرچند در این وزن کشتی گیر آمریکایی هم حضور داشت اما همه حریفانش روس بودند. در مبارزه آخر هم تا 5 ثانیه مانده به خاتمه کشتی، جلو بود، اما در یک لحظه با ناداوری روبرو شد و درحالیکه شایسته کسب مدال طلا بود، به نقره بسنده کرد. در 97 کیلوگرم اسنایدر آمریکایی و چند کشتی گیر خوب روس حضور داشتند، عباس فروتن بعد از اینکه باتایف را برد، مغلوب اودیکادزه گرجستانی شد و با توجه به باخت این کشتی گیر نتوانست به شانس مجدد برود. در 125 کیلوگرم هم زارع نشان داد بردش مقابل قهرمان جهان در تهران حادثه نبوده است. این جوانِ آملی که تا سال گذشته در رده سنی نوجوانان کشتی می گرفت، قهرمان سوم جهان را 12 بر 2 شکست داد، بعد از آن مغلوب حریف روسی شد که همه حریفانش را 10 بر صفر برده بود و امکان مسابقه در شرایط رسمی را ندارد. بعید به نظر می رسد که این کشتی گیر در مسابقات رسمی این کشتی ها را بگیرد. امیرحسین دو بر صفر هم از این حریف پیش بود، اما اسیر تجربه حریف روس شد و مبارزه را 2-2 واگذار کرد و در شانس مجدد کار بزرگی انجام داد و توانست عضو تیم ملی آمریکا در مسابقات جهانی نورسلطان و نفر سوم جهان در سال 2018 را شکست دهد و به مدال برنز برسد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2666

به "مهربان: با میانگین سنی 21 سال در مسابقات ولادی قفقاز شرکت کردیم، با ناداوری طلا را از ابراهیمی گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربان: با میانگین سنی 21 سال در مسابقات ولادی قفقاز شرکت کردیم، با ناداوری طلا را از ابراهیمی گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید