سرانجام تعطیلات در گالری ها

به گزارش پرسینا بلاگ، بسیاری از گالری های تهران در حالی که بر اساس یک رسم قدیمی در تعطیلات نوروز سال جاری نیز نمایشگاهی ارائه نداده بودند، برای انتها این هفته و در نخستین ماه سال 98 نمایشگاه هایی را در نظر گرفته اند.

سرانجام تعطیلات در گالری ها

ایسنا در این گزارش مروری دارد بر بعضی نمایشگاه ها که در این ایام برقرار هستند:

گالری سایه

نمایشگاه انفرادی نقاشی زینب پور اسکندریان با عنوان آنجای دیگر که از تاریخ 16 فروردین ماه در گالری سایه افتتاح شده است، تا 21 فروردین ادامه دارد. همچنین این گالری از تاریخ 23 تا 28 فرودین میزبان نمایشگاه انفرادی چیدمان نسرین یوسفی با عنوان خویشتن است.

گالری سایه در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک 21 واقع شده است. این گالری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 الی 20 و آدینه ها از ساعت 17 الی 21 امکان بازدید دارد.

گالری ساربان

نمایشگاه انفرادی نقاشی جوزپه سالواتوره باریلارو با عنوان هویت اشکال از تاریخ 23 فرودین تا دوم اردیبهشت ماه در گالری ساربان برپاست.

گالری ساربان در خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش شهید یوسفی، پلاک 130 واقع شده و هر روز (به غیر از سه شنبه ها) از ساعت 16 الی 20 امکان بازدید دارد.

گالری سیحون

همچنین نمایشگاه انفرادی نقاشی فریبا گرجیان با عنوان منحنی فراموشی از 23 فرودین تا چهارم اردیبهشت ماه در گالری سیحون برگزار می گردد.

این گالری در خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک 11 واقع شده است و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 تا 19 و آدینه ها از ساعت 16 تا 20 امکان بازدید دارد.

گالری شیرین

گالری شیرین نیز از تاریخ 23 فرودین ماه تا چهارم اردیبهشت ماه میزبان دو نمایشگاه خواهد بود. بر این اساس نمایشگاه انفرادی فرح سلطانی با عنوان بی شمار و نمایشگاه گروهی با عنوان نورچشمی های اتاق آئینه نخستین نمایشگاه های سال 98 این گالری محسوب می شوند.

این گالری در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه 13، پلاک 5 واقع شده است. ساعت بازدید از این نمایشگاه نیز هر روز به غیر از دوشنبه ها از ساعت 11 الی 19 اعلام شده است.

گالری دنا

گالری دنا نیز در نخستین ماه سال 98، از تاریخ 23 تا 28 فروردین ما میزبان دو نمایشگاه گروهی تصویرسازی آثار نگین احتسابیان، سارا افضلی، هاله پارسا زادگان، جمال رحمتی، هادی رحمتی، افسانه صانعی، نوروز عباسی و علی کیانی با عنوان مرغ سحر و نمایشگاه انفرادی عکس حسنا شهامی پور با عنوان زمان بین پرانتز است.

گالری دنا واقع در میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک4 است و از ساعت 16 الی 20 امکان بازدید دارد.

گالری طراحان آزاد

گالری طراحان آزاد نیز از 16 فروردین ماه میزبان نمایشگاه گروهی گرافیک است که تا 28 فرودین ماه نیز ادامه دارد. در این نمایشگاه آثار مجتبی ادیبی، ابوسعید اسکندری، گلناز اسماعیلی، رضا باباجانی، پیمان پورحسین، مازیار پهلوان، بهراد جوانبخت، شهرزاد چنگلوایی، محمد خداشناس، هما دلورای، ایمان راد، ساناز سلطانی، رضا عابدینی، کسری عابدینی، محمدرضا عبدالعلی، وحید عرفانیان، علیرضا عسکری فر، علی عسلی، هومن علیزاده، مریم عنایتی، فرهاد برتری، امیر علی قاسمی، آریا کسایی، سام کشمیری، مسعود مرگان، آرمین مهدوی، علی میرعظیمی، لیلامیری، امید نعم الحبیب، رامبد والا و … ارائه شده است.

همچنین نمایشگاه انفرادی نقاشی آزاده مدنی از 30 فروردین تا 10 اردیبهشت ماه در این گالری برپا خواهد بود.

گالری طراحان آزاد در میدان فاطمی، میدان گل ها، میدان سلماس، پلاک 5 واقع شده است.

گالری آریا

نمایشگاه انفرادی نقاشی شهین تابان فر با عنوان موج نیز ار 23 فروردین تا 30 فروردین در گالری آریا برگزار می گردد.

گالری آریا، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه دکتر بهشتی، کوچه زرین، شماره 10 واقع شده است. همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه از هر روز 14 الی 20 و آدینه ها 16 تا 20 اعلام شده است.

گالری اُ

گالری اُ از 23 فروردین ماه تا چهارم اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه انفرادی داریوش حسینی خواهد بود.

این گالری در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18 واقع شده است. همچنین امکان بازدید از این نمایشگاه از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 20 و آدینه ها 16 تا 21 اعلام شده است.

گالری اُ روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است.

گالری والی

نمایشگاه گروهی جنگجو از 23 فروردین تا سوم اردیبهشت ماه در گالری والی برگزار است.

گالری والی در میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 72 واقع شده و ساعت بازدید نیز از هر روز (به غیر از شنبه ها) 12 الی 20 و آدینه ها 16 الی 20 اعلام شده است.

گالری ایوان

نمایشگاه انفرادی فریدون امیدی با عنوان درخشش از 30 فرودین ماه تا 9 اردیبهشت ماه در گالری ایوان برگزار می گردد.

گالری ایوان در الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، پلاک یک واقع است. همچنین ساعت بازدید از این نمایشگاه هر روز (به غیر از شنبه ها) ساعت 16 الی 20 اعلام شده است.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 328

به "سرانجام تعطیلات در گالری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام تعطیلات در گالری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید