پرداخت 76 میلیارد ریال یارانه به بخش غیردولتی برای اجرای طرح های مصوب

به گزارش پرسینا بلاگ، تهران (پانا) - بهره برداری از یک طرح مرتبط با شناورهای تجاری-خدماتی با ظرفیت یک هزار و 400 تن و به ارزش 14 میلیارد ریال از محل وجه اداره، یکی از اقدامات انجام شده سازمان بنادر و دریانوردی در سه ماه نخست فعالیت دولت سیزدهم است.

پرداخت 76 میلیارد ریال یارانه به بخش غیردولتی برای اجرای طرح های مصوب

به گزارش وزارت راه وشهرسازی، این وزارتخانه با تدوین گزارشی به ارایه دستاوردهای وزارتخانه در سه ماه نخست فعالیت دولت سیزدهم در حوزه های مختلف از جمله سازمان بنادر و دریانوردی در موضوع سرمایه گذاری بر روی ساخت شناورهای تجاری - خدماتی پرداخته است.

بر اساس گزارش وزارت راه وشهرسازی، سازمان بنادر و دریانوردی علاوه بر سرمایه گذاری 14 میلیارد ریالی برای بهره برداری از یک طرح مرتبط با شناورهای تجاری-خدماتی، یک طرح دیگر به ارزش یک هزار و 200 میلیارد ریال را که مرتبط با تجهیزات بندری آموزشی است و همچنین یک طرح سرمایه گذاری به ارزش 108 میلیارد ریال را از محل وجوه اداره بهره برداری کرد.

در این خصوص تصویب اعطاء 2 هزار و 869 میلیارد ریال تسهیلات وجوه اداره شده به بخش غیردولتی برای اجرای یک طرح شناورهای تجاری و خدماتی و یک طرح سرمایه گذاری از دیگر اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در مدت سه ماه نخست فعالیت دولت سیزدهم به شمار می رود.

همچنین پرداخت 76 میلیارد ریال یارانه از محل وجوه اداره شده به بخش غیردولتی برای اجرای طرح های مصوب، دیگر اقدامات این سازمان در این مدت است. این یارانه به اندازه 28 میلیارد ریال برای شناورهای تجاری و خدماتی، 23 میلیارد ریال برای مسافربری، 21 میلیارد ریال برای تجهیزات بندری و 4 میلیارد ریال نیز برای طرح های سرمایه گذاری اختصاص یافته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 7922

به "پرداخت 76 میلیارد ریال یارانه به بخش غیردولتی برای اجرای طرح های مصوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 76 میلیارد ریال یارانه به بخش غیردولتی برای اجرای طرح های مصوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید