کهنه سربازان آمریکایی خواهان خروج نظامی از افغانستان شدند

به گزارش پرسینا بلاگ، ائتلافی از چندین سازمان مربوط به کهنه سربازان آمریکایی با ارسال نامه ای به جو بایدن خواهان خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان در مهلت معین شده اول ماه می شدند.

کهنه سربازان آمریکایی خواهان خروج نظامی از افغانستان شدند

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، ائتلافی از 9 سازمان حمایت از خانواده های نظامیان و کهنه سربازان آمریکایی با ارسال نامه ای به جو بایدن خواهان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان در زمان مشخص شده یعنی اول ماه می (11 اردیبهشت) شدند.

در این نامه خطاب به بایدن آمده است: اعضای این ائتلاف به خدمت خویش افتخار می نمایند اما حالا زمان آن رسیده که از افغانستان به خانه باز گردند. ما از شما مصرانه می خواهیم که با استفاده از فرصت، هر چه زودتر به این کار اقدام کنید.

نامه با اشاره به دو دهه حضور نظامی آمریکا در افغانستان می افزاید: متاسفانه ما به حدی در افغانستان مانده ایم که حالا فرزندان نخستین دور سربازان آمریکایی که در آنجا فعالیت کردند، به سنی رسیده اند که می توانند به عنوان سرباز در منازعه شرکت نمایند.

براساس توافقنامه آمریکا با طالبان که 10 اسفند 1398 به امضا رسید، همه نیروهای خارجی باید تا 11 اردیبهشت افغانستان را ترک کردند اما بایدن می گوید که به دلایل لجستیکی امکان خروج کامل تا مهلت مشخص شده وجود ندارد.

به گزارش هیل، این نامه می افزاید: تاخیر در خروج نیروها از افغانستان نیروهای ما را به خطر انداخته و سبب تحریک افزایش خونریزی های بیشتر می گردد، درحالیکه حضور نیروها در افغانستان ماموریتی نامشخص است که برای حفظ امنیت آمریکا و آمریکایی ها ضروری نیست.

در ادامه این نامه نیز آمده است: خروج از افغانستان همان چیزی است که اکثریت مردم آمریکا سالهاست می خواهند. شما به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح می توانید جنگ در افغانستان را به سرانجام برسانید و یا به آن ادامه دهید.

.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 6947

به "کهنه سربازان آمریکایی خواهان خروج نظامی از افغانستان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کهنه سربازان آمریکایی خواهان خروج نظامی از افغانستان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید